• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Carmelo_Westbrook


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Eddie_Parker


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Carmelo_Westbrook


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Es skrēju uz San Fierro un pēkšņi piebrauc polecija uzmet zvaigzni bez rp un nošauj.


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nezinu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :https://failiem.lv/u/a63cucca


Link to comment
Share on other sites

Es bija blakām , erpē bija ātrāk

Edited by Kekss*
+1 Brīdinājuma punkts | Lieks posts | Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Sāksim jau ar vienu lietu!Tev bija grūti apstāties un noslāpēt dzinēju?Starp citu tev tur bija MassCs, Rp Avoid!! NonRP, kad ietriecies manī.Rekur ir vid, paskaties uz sevi no malas :).Varbūt es sēdēšu par tavu minēto nonrp :DD, lai arī par to ļoti šaubos, taču tev būtu jāsaņem bans par rpavoid.Bēgšana no policijas.

No policijas nedrīkst bēgt bez IC iemesla, ja redzi automašīnu ar sirēnām vai dzirdi tās, obligāti jāapstājās (Izņēmumi ātrā palīdzība, mafbizz, gangwars ), kā arī, ja policija, ātrā palīdzība steidzās pa ielām ar sirēnām, tāpat kā dzīvē ir jāsamazina ātrums un jānobrauc  malā, lai ir vieglāk apbraukt.
 
Par pārkāpumu administrators ir tiesīgs sodīt ar:
 
120 minūšu cietumsods;
1 dienas bans par MassCS.
(Lūk, uzskatu, ka tev ir jāsaņem bans, jo kā nekā ilgi tev braucu pakaļ, turklāt vajadzēja vēl palīdzību no specvienības, kamēr tu muki pēctam ar kājām un neapstājies)
Link to comment
Share on other sites

(No policijas nedrīkst bēgt bez IC iemesla, ja redzi automašīnu ar sirēnām vai dzirdi tās, obligāti jāapstājās (Izņēmumi ātrā palīdzība, mafbizz, gangwars ), kā arī, ja policija, ātrā palīdzība steidzās pa ielām ar sirēnām, tāpat kā dzīvē ir jāsamazina ātrums un jānobrauc  malā, lai ir vieglāk apbraukt.) --- Ja kas tie ir CSDD noteikumi. Un es rakstiju rp vienkārši tu varbūt biji par tālu un neredzēju. :) ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

(No policijas nedrīkst bēgt bez IC iemesla, ja redzi automašīnu ar sirēnām vai dzirdi tās, obligāti jāapstājās (Izņēmumi ātrā palīdzība, mafbizz, gangwars ), kā arī, ja policija, ātrā palīdzība steidzās pa ielām ar sirēnām, tāpat kā dzīvē ir jāsamazina ātrums un jānobrauc  malā, lai ir vieglāk apbraukt.) --- Ja kas tie ir CSDD noteikumi. Un es rakstiju rp vienkārši tu varbūt biji par tālu un neredzēju. :) ;)

Ja kas, tie ir servera noteikumi no servera sodu sistēmas...Ieteiktu palasīt, nevis rushot naudu savā tālbraucēju darbā.No MassCs un RpAvoida tāpat neizbēgsi.Un es 100% zinu un redzēju pēc vairāku reižu paskatīšanos vienu momentu, kad pastūmi mani un aizbrauci tālāk,nenonerpojot neko, tas ir ap 3:40 videoklipā!

Link to comment
Share on other sites

Es tur varbūt biju tālu kamēr tu uzsāki braukt 3:40~ tikmēr jau bija RP. Bet galvenais jau ir par star bez RP. Palasi Post.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es tur varbūt biju tālu kamēr tu uzsāki braukt 3:40~ tikmēr jau bija RP. Bet galvenais jau ir par star bez RP. Palasi Post.

Droši vien, ka bija tā rp komanda.:DD Visu var redzēt no tāda attāluma no kurienes braucu un neesmu jau stulbs.Nu ok, lai jau jailo mani par zvaigzni, bet tu sēdēsi ilgāk nekā es, jo ne jau es taisīju RpAvoid un MassCs :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...