• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jim_Charlston


Recommended Posts

acc nonemts

 

 

tc

Edited by Kekss*
+1 wp| Lieks posts | Kekss*
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

acc nonemts


tc

Edited by Kekss*
+1 wp| Lieks posts | Kekss*
  • Upvote 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

acc nonemts

 

tc

Edited by Kekss*
+1 wp| Lieks posts | Kekss*
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas posts, lieki, saņems +1337 wp


 


Zem mana posta


  • Upvote 6
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Gaidi ša video.

Tur būs redzams, kā auto stāv priekšā, tu ietupies un nošauj.

Man par jūsu dislike kkp* izteikšos šoreiz tā, jo zinu, kas sekos :D

Edited by Džims*
Publicēju tikko.
  • Upvote 2
  • Downvote 15
Link to comment
Share on other sites

axaxaxaxxaxa rip sīkais sia senča maks ,rip mans rearded autistic frend <333333

nost ar jimu bļed

 

  • Upvote 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gaidi ša video.

Tur būs redzams, kā auto stāv priekšā, tu ietupies un nošauj.

Eu no shit , kas tu cirvis esi ? 

Loģiski , ja man mērķis ir uz cilvēka kurš stāv uz vietas es viņam trāpīšu. Plus es tupos visu laiku speciāli , lai man nevar trāpīt , mašīnai caur logiem redzēt var ? var , skatijos kad tur augšā ir cilvēki un līdz ar to man vieglāk ir trāpīt , bet ziniet kāda man ir sajūta , ka es 100% apzinos , ka es neezmu hakojis , bet mani nobano par hakiem un vēl nav kauna likt video. #NostArDžimu

Edited by -Džokelz
+2WP | Biedru aizvainošana | Džokels
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Eu no shit , kas tu cirvis esi ? 

Loģiski , ja man mērķis ir uz cilvēka kurš stāv uz vietas es viņam trāpīšu. Plus es tupos visu laiku speciāli , lai man nevar trāpīt , mašīnai caur logiem redzēt var ? var , skatijos kad tur augšā ir cilvēki un līdz ar to man vieglāk ir trāpīt , bet ziniet kāda man ir sajūta , ka es 100% apzinos , ka es neezmu hakojis , bet mani nobano par hakiem un vēl nav kauna likt video. #NostArDžimu

Kādā sakarā tur kauns, paskaties labāk kurā momentā tu tupies, kurā nošauj, chat off, gaidam Džesiku.

  • Upvote 2
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Gaidi ša video.

Tur būs redzams, kā auto stāv priekšā, tu ietupies un nošauj.

Man par jūsu dislike kkp* izteikšos šoreiz tā, jo zinu, kas sekos :D

Džim , džim!

Es nesaprotu tevi sirdsapziņa nemoka ? Tajā video pilnīgi nekas nav redzams , bļāviens manī tā sajūtā iekšā , ka es 100% apzinos , kam an nav hax , bet šis liekulis vel ko cenšas pierādīt. 

Pelītei ir sensitivitijs , ja tu to pavelc uz augšu tu redzi , kas notiek virs tevis , es tā izdarīju vairākas reizes un tas ir ļoti labi redzams video materiālā.

Man bija domā filmēt , šo mafbizu , jo man likās , ka kautkas nebūs tīrs , bet no mafijas panelis teica , ka filmēs un es likos mierā ehhh , ka būtu nofilmejis Džims paliktu ar muti vaļā un ieskrietu ar galvu stabā. Tagat atliek gaidīt Džesikas atbildi kuru es gaidu ar nepacietību.

P.S Tā sajūta manīīīīīī ir ........ #NostArDžimu 

Čat off. 

Džesika vot tagat es gaidu tavu atbildi.

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Izveņitie kaņešna što pririvaju party, bet es tur nekādus hax neredzu, tur pat kanapi var redzēt ka trāpa un jā to herņu ar pietupšanos vajag izstestēt, jo tgd daudz bugu ir ig, nesen nobanoju vienu purnu par hph, bet izrādās čalis prosta stāvēja un mums bija 2 video par pavisam atsevišķām lietām. So ja, te tak par maz pierādījumu ir.

Nē šinij gadijumā nekādu bugu nav , jo šito prikolu es izmantoju jau gadiem , tik easy sašaut/nošaut enemiju. 

Link to comment
Share on other sites

Džim - 

Kapēc tu arī heito? 

Tur nav haks , #NostKrāpniekuDžims.

Edited by DarkFlame
+1WP | Lieks Posts | Džokels
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Džim , džim!

Es nesaprotu tevi sirdsapziņa nemoka ? Tajā video pilnīgi nekas nav redzams , bļāviens manī tā sajūtā iekšā , ka es 100% apzinos , kam an nav hax , bet šis liekulis vel ko cenšas pierādīt. 

Pelītei ir sensitivitijs , ja tu to pavelc uz augšu tu redzi , kas notiek virs tevis , es tā izdarīju vairākas reizes un tas ir ļoti labi redzams video materiālā.

Man bija domā filmēt , šo mafbizu , jo man likās , ka kautkas nebūs tīrs , bet no mafijas panelis teica , ka filmēs un es likos mierā ehhh , ka būtu nofilmejis Džims paliktu ar muti vaļā un ieskrietu ar galvu stabā. Tagat atliek gaidīt Džesikas atbildi kuru es gaidu ar nepacietību.

P.S Tā sajūta manīīīīīī ir ........ #NostArDžimu 

Čat off. 

Džesika vot tagat es gaidu tavu atbildi.

Velviens jautājums.. kā tu ar grupu.. heiteris tiki uz līderi?

Edited by Klons
Off Topic, +2 wp|Klons.
  • Upvote 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Velviens jautājums.. kā tu ar grupu.. heiteris tiki uz līderi?

Ar grupu heiteris ? :D :D 

Piedod , atvaino , bet man grupa nekad nav bijusi Heiteriz un nekad nebūs.

Axaxaxax

Link to comment
Share on other sites

Kad Dzimam noņem adminu, tad kova tusejas ar zigi un dažām meičam


 



Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 5
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites


 


Šeit te samp krutie čali mauc. TUSEJAM!


Edited by Klons
Dubultposts + lieks posts, +3 wp|Klons.
  • Upvote 5
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, jums cilvēkiem patīk heitot, bet cik pats zinu, Jūs viņu saucat uz karu lai kaut ko darītu, lab viņam ir ~2 nepatiesi ban nedēļā, kas ir pilnībā normāli, jo Mēs visi esam cilvēki, kuri spēj kļūdīties, katru reizi ,kad Jūs nobano, Jūs uzreiz ceļat traci, pat pilnībā nepamatoti, katra reize kad Jūs viņu izsaucat, viņš bieži vien atnāk, ja tiek, ko daudzi citi administratori nedara, mums šajā projektā ir pilns ar administratoriem, bet reti kurš atnāk, kad viņu pasauc, Džims ir viens no tiem cilvēkiem kurš patiešām atnāk, nesaprotu, par ko jūs viņu tā heitojat, ja man ir aizmālētas acis, tad lūdzu kāds tās atver.

 

*Edited* Paldies par WP <3.

Edited by Sardelīte
Lieks posts, +1 wp|Klons.
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rekur Džima vienigi draugi. Sad Story ma brother 

Edited by Klassiks
+1wp | Lieks posts | Klassiks
  • Upvote 4
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, jums cilvēkiem patīk heitot, bet cik pats zinu, Jūs viņu saucat uz karu lai kaut ko darītu, lab viņam ir ~2 nepatiesi ban nedēļā, kas ir pilnībā normāli, jo Mēs visi esam cilvēki, kuri spēj kļūdīties, katru reizi ,kad Jūs nobano, Jūs uzreiz ceļat traci, pat pilnībā nepamatoti, katra reize kad Jūs viņu izsaucat, viņš bieži vien atnāk, ja tiek, ko daudzi citi administratori nedara, mums šajā projektā ir pilns ar administratoriem, bet reti kurš atnāk, kad viņu pasauc, Džims ir viens no tiem cilvēkiem kurš patiešām atnāk, nesaprotu, par ko jūs viņu tā heitojat, ja man ir aizmālētas acis, tad lūdzu kāds tās atver.

 

*Edited* Paldies par WP <3.

noteikti nāk es vinam vienu dienu sūtīju kādus 10 reportus lai atnak un palīdz man viss ko viņs izdarija ielika mani beigas cietuma par cs ka nolaidos atri uz 2sek ar heliti pilsētā un izmeta no zonas 51. Un tad es domāju kādā sakārā viņs mani atlaiz no zonas 51 ja vins nav tās leaders ne panels, es neuzskatu ka tas ir parak taisnīgi ka admins var mest mani ara no org par tadu vienu sīkumu, un ja pat nav leaders un panels. Kā jau teicu uz visiem mani reportiem par palīdzību viņs tā ari neatbildēja Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

Jammm piekrītu šeit jabūt unban ,bet reāli samp.lv ir daudzi bugi ,ko izmanto pret spēlētājiem šajā attieksmē admins nav vainīgs ,jo tur jau nevar saprast vai tas hax vai nē.....Domāju ,ka Jimam galva sāpēja ,tapēc arī tā notika ,jo te vińs nav vainīgs..,ja jūs esat tiešām te izcelti ,kā berni vel tad diršat vińam virsū ,bet es tomēr par Jimu un par citiem.Esam veči sagaidam jesickas,kovas vai PoFo atbildi.Te vińi tikai lemj vai tas ir paties vai nē..Parasti adminiem jāiejailo/jābano un jāpaskaidro ,kapēc , kā tas notika..Šejā attiecība Jimam nedaudz jāpamācās.

Manas domas ir tādas , ka vińs te nav vainīgs.Davai bez liekiem .

Modi es jūs mīlu ,bet tāpat man piedirsts acc ar savām kłūdām pagātnē.

Saprotams un piedodMs..Bus unban.

Max ko tev var piesieties pie bugu izmantošanas un ārpus tēras karošanas ,bet tas ir mazas formales.

Edited by Klons
Lieks posts, +1 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

noteikti nāk es vinam vienu dienu sūtīju kādus 10 reportus lai atnak un palīdz man viss ko viņs izdarija ielika mani beigas cietuma par cs ka nolaidos atri uz 2sek ar heliti pilsētā un izmeta no zonas 51. Un tad es domāju kādā sakārā viņs mani atlaiz no zonas 51 ja vins nav tās leaders ne panels, es neuzskatu ka tas ir parak taisnīgi ka admins var mest mani ara no org par tadu vienu sīkumu, un ja pat nav leaders un panels. Kā jau teicu uz visiem mani reportiem par palīdzību viņs tā ari neatbildēja

Pox par dubt post ,bet arenā nav jāńem tākdus lowus ,kas braukā ar hunteriem loss santosā un demo ,arena palikusi low bez jima un kurta.

Adminiem ir tiesības atlaist no organizācijām spēlētājus ,ja tie tais nonrp.....

Edited by Klons
Dubultposts + lieks posts, +2 wp|Klons.
Link to comment
Share on other sites

Jammm piekrītu šeit jabūt unban ,bet reāli samp.lv ir daudzi bugi ,ko izmanto pret spēlētājiem šajā attieksmē admins nav vainīgs ,jo tur jau nevar saprast vai tas hax vai nē.....Domāju ,ka Jimam galva sāpēja ,tapēc arī tā notika ,jo te vińs nav vainīgs..,ja jūs esat tiešām te izcelti ,kā berni vel tad diršat vińam virsū ,bet es tomēr par Jimu un par citiem.Esam veči sagaidam jesickas,kovas vai PoFo atbildi.Te vińi tikai lemj vai tas ir paties vai nē..Parasti adminiem jāiejailo/jābano un jāpaskaidro ,kapēc , kā tas notika..Šejā attiecība Jimam nedaudz jāpamācās.

Manas domas ir tādas , ka vińs te nav vainīgs.Davai bez liekiem .

Modi es jūs mīlu ,bet tāpat man piedirsts acc ar savām kłūdām pagātnē.

Saprotams un piedodMs..Bus unban.

Max ko tev var piesieties pie bugu izmantošanas un ārpus tēras karošanas ,bet tas ir mazas formales.

Nevar saprast hax vai nē ? :D :D :D

Skaidrs viss ar tevi. Domāji , ka džimam galva sāpēja ? axaxax. Citēšu tevi - "Saprotams un piedodams" , kas šeit ir piedodams ? Tas bija mans 1 karš kuru es vadiju pēc leilas pauzes un es hax ? mhmm.

Man var piesieties pie bugu izmantošanas , kas tu tiešam esi .... , kāda buga izmantošana es šo lietu izmantoju gadiem un šādi esmu nošāvis dafigā enemijus , ārpus mafbiza atrados ja ? Es atrados mafbiza stūrī , un tas nav ārpusē.

Čat off , Džesika izskati ātrāk. man šodien jātiek uz mafbizz , atkal izmantošu šo prikolu axxx.

 

#NostArDžimu

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...