• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Hph , Stavošs Db


Recommended Posts

Sūdzības par spēlētājiem.


logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Bob_Stefanos


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Mark Rodriguez


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alfons , Jim , Kai


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Adminu nebija on.. xD


4. Kā vainas dēļ tas notika :


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

pašam CS Pg nonrp ... braukajies apšaudes vidu ar rolleri wtf .... Ar rolleri uz sienas uzbrauci aiz benzenes , un kad ietrieces neerpoji , abi ar to id 1 kas sedeja uz rollera

un HPH nebij tam chalim jo vinju neizkickoja ... bugs tas bij 100% xd Rifas cs dm

Edited by Kekss*
+1 wp Lieks posts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Atkal es... Par šo gadijumu teikšu tā - man radija, ka man 1hp palika, es nezinu kapec tev ta neradija, ispejams atkal delj mana pinga kkas cakarejas, iespejams ir vel kadi modi vai kaut kas tāds. DM... tu zini , kas ir DM? DM ir, ka bez ic iemesla nosauj :D. Bandām nav IC iemesls? bandām vienmēr ir! Noerpots tika sākuma un nekādus pārkāpumus šiet nesaskatu.

+ja man tads butu es butu izkikots, ta spriezu pec video.

Link to comment
Share on other sites

pašam CS Pg nonrp ... braukajies apšaudes vidu ar rolleri wtf .... Ar rolleri uz sienas uzbrauci aiz benzenes , un kad ietrieces neerpoji , abi ar to id 1 kas sedeja uz rollera

un HPH nebij tam chalim jo vinju neizkickoja ... bugs tas bij 100% xd Rifas cs dm

Mani tapat banos uz 7 dienam... Es atdzīstu to ko izdariju... Bet tur Ir fucking hph pasties cik reizes vinma trāp... Darzenīt

Link to comment
Share on other sites

Atkal es... Par šo gadijumu teikšu tā - man radija, ka man 1hp palika, es nezinu kapec tev ta neradija, ispejams atkal delj mana pinga kkas cakarejas. DM... tu zini , kas ir DM? DM ir, ka bez ic iemesla nosauj :D. Bandām nav IC iemesls? bandām vienmēr ir! Noerpots tika sākuma un nekādus pārkāpumus šiet nesaskatu.

Kurā vietā es saku ka Dm??? Jūs ar JIm visus kas bija tuvumā nošāvāt... Edited by Kekss*
+1 wp Dubultposts. // Kekss*
Link to comment
Share on other sites

Jo tālāk, jo trakāk. 

1. kārt - stāvošs DB ir, tad kad mašīna STĀV un KĀDS ŠAUJ!!

2. kārt - ko tu lien , kad divas bandu ģimenes savā starpā konfliktē?? - Bik CS + nonRP (savas emocijas)

3 kārt atkārto RP terminus un nepazemp sevi ar tik debīlām sūdzībām, kur tu neko nesaproti

 

Kas tas ir, kad kāds izvelk Wep, uzreiz domā ka ir DM?? 

 

Paldies par WP, MCP bučas jums, darat savu darbiņu <3 :**

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jo tālāk, jo trakāk. 

1. kārt - stāvošs DB ir, tad kad mašīna STĀV un KĀDS ŠAUJ!!

2. kārt - ko tu lien , kad divas bandu ģimenes savā starpā konfliktē?? - Bik CS + nonRP (savas emocijas)

3 kārt atkārto RP terminus un nepazemp sevi ar tik debīlām sūdzībām, kur tu neko nesaproti

 

Kas tas ir, kad kāds izvelk Wep, uzreiz domā ka ir DM?? 

 

Paldies par WP, MCP bučas jums, darat savu darbiņu <3 :**

Es skatos tev vispār kaut kādas problēmas ar galvu ne?

1. Es zinu ka man ir Cs+ Nonrp..

2. Video ir redzams ka Bg atbrauc un vnk nošauj mehāniki un tad tikai sāk sāut pa Riffam.

Ir vel redzams ka kad nošauj Riffas Kai paņem un nošauj čalīti kurs neko nav izdarijis...

3. Iesaku tev vispār iemācīties Rp... 

4. Tu sevi atkauno ar savu klātbūtni un postošanu sūdzības.

5. Aizver muti un ja nejēdz neko tad neizver muti

6. *** man uz gramatiku..

P.s Tok kaut kāds DARZENIS ESI!

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Alfons_Barons saņem 3 dienu banu par DB.


Alahs_Mungs saņem 2 dienu banu par DB līdzdalību.


Mark_Rodriguez saņem 40 minūšu cietumsodu par CS.


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...