• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Trīs hakeri


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jamal Gerkhan


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alise Sky(Jaunais niks-Jesica_Stoner_Sativa), Ethan Sky(Jaunais niks-[Jameson_Jack_Davidson), Jimmy Maraco


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Nu ienācu vēlu serverī,zināju,ka Alisei patīk hakot,aizgāju ar /find pastīties. Babam. 


4. Kā vainas dēļ tas notika : Nezinu


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)



No video sākuma līdz aptuveni trešajai minūtei var redzēt,ka Alise un Jimmy hako,jo kad ar find meklēju uzziet tieši uz viņiem.


Tad no 4:30 var redzēt,kā Ethans hako.


Link to comment
Share on other sites

Esmu Ethans , Bet kur tu redzi ka es hax ? Es visp sedeju blakus cilvekam kam winter mods !

Jo Alise iekapa pie stūres kad bijam aiz koka un tu lietoji TAB ! Es iekāpu blakus !

Es prost ielidoju udeni un nogrimu ar Alisi wtff ?

Pec ka izkapu no mahas un uzpeldeju augsha !

Btw šiem ir ziemas mods ieladets kur udens ir taka sasalis , un vinjā var ielūzt ja ilgi stav viena vietā vai iebrauc vieta kur nav aizsalis ..un vinji kad ielūza tajā ledū arī kāpa no mahas un lēnām peldēja uz augšu ! ? Wtff vecīt !? 

 

Ethan Sky hax nav redzams taka netopi banān , jo es sedeju blakam un vinjiem modi varu pēc admina prasībasi emest arī linku kur ielādēja to modu ! Lai tikai padriftotu pa ledu ..

 

P.s rekur links kur ladeja to snow mod :

http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gtasa-packs/gta-sa-other-packs/70733-winter-pack-low-pc.html

 

Biju redzejis vienu gadijumu ari kad chalis ar rolleri braukaja pa udeni , man jau neradijas pasaucu adminu , šo nobanoja par hax , shits iemeta link kur ladeja modu , un admini unbanoja un lika izdzest to modu , jo pa ūdeni tjip nevar braukāt ..

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Esmu Ethans , Bet kur tu redzi ka es hax ? Es visp sedeju blakus cilvekam kam winter mods !

Jo Alise iekapa pie stūres kad bijam aiz koka un tu lietoji TAB ! Es iekāpu blakus !

Es prost ielidoju udeni un nogrimu ar Alisi wtff ?

Pec ka izkapu no mahas un uzpeldeju augsha !

Btw šiem ir ziemas mods ieladets kur udens ir taka sasalis , un vinjā var ielūzt ja ilgi stav viena vietā vai iebrauc vieta kur nav aizsalis ..un vinji kad ielūza tajā ledū arī kāpa no mahas un lēnām peldēja uz augšu ! ? Wtff vecīt !? 

 

Ethan Sky hax nav redzams taka netopi banān , jo es sedeju blakam un vinjiem modi varu pēc admina prasībasi emest arī linku kur ielādēja to modu ! Lai tikai padriftotu pa ledu ..

 

P.s rekur links kur ladeja to snow mod :

http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gtasa-packs/gta-sa-other-packs/70733-winter-pack-low-pc.html

 

Biju redzejis vienu gadijumu ari kad chalis ar rolleri braukaja pa udeni , man jau neradijas pasaucu adminu , šo nobanoja par hax , shits iemeta link kur ladeja modu , un admini unbanoja un lika izdzest to modu , jo pa ūdeni tjip nevar braukāt ..

Alise_Sky :Es arī nesaprotu, ja būtu zinājusi, ka ziemas modz nav atļauts protams nebūtu lādējusi,bet wtf nekur nav rakstīts ka aizliegts un tagad par kaut kadiem hakiem met... Tur reāli, ja sēdi vienā vietā kautkādas 20 sec tu ielūsti un netiec tik viegli ārā... Modu jau jums iemeta ps. Varat nolāssēt nekas nav pret... Bet ja admins prasīs viņu izdzēst tad izdzēsīšu kur problēma?

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nemiz unbanus tpt japerk būs .. Te ka tik naudu iekasēt .. :/

 

un kada na*** sakara tas prid***** ar find pis** un kko mekle , pietam ar raķetēm šaudās , un tas nekas ka ieprieksh ar to kukuruzņiku kuram automati ir lidinajies demoji mus , u**** bl** eb***** S*** , ja pats ***** kko dari tad nekas ja citi kko dara ta uzreiz jafilme ka pid****** nezinot situaciju .

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Un kā tu vispār bļ*. Varēji zināt, ka tur bija arī ethan ar Jimmy? Izslēdz wh vienreiz , jo tu viņus nevarēji find.... Un ziemas modu izdzēsu nebaidies

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tas nav norm , For Real mes ieladejam kkadu Winter PACK jo Kovix nevar ielikt ziemai nakot Serveri sniedzinju , mes ieliekam savu nesajamies pa Ledutiņu lūztam iegšā kā arī bieži daudziem ziemā tā notiek , un te še pa kluso mums filme ar find komandu spamojot !? Pietam bez rp prost FInd , laigan butu jabut rp kam vinsh prasa vai kur mekle u.t.t ..!? un ye rekur arī spriežam par to http://www.samp.lv/index.php?/topic/109560-servera-izskatam-ziem%C4%81/

 

P.s es Jimmy

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām vel neslēģsu ciet, bet lai citi admini ar aplūko un izlemj. Nedrīkst izmantot neivienu modu kas ietekmē tavu spēles gaitu, dara tev to ērtāku nekā citiem, tapēc droši varat dzēst ārā šo modu. Augstāki admini izlems kas tad ne notiksies.


Link to comment
Share on other sites

 

Pagaidām vel neslēģsu ciet, bet lai citi admini ar aplūko un izlemj. Nedrīkst izmantot neivienu modu kas ietekmē tavu spēles gaitu, dara tev to ērtāku nekā citiem, tapēc droši varat dzēst ārā šo modu. Augstāki admini izlems kas tad ne notiksies.

 

Ceram uz vislielāko atbalstu un žēlestību , neraizējaties , modi jau ir izdzēsti ! Cerēsim un gaidīsim ka ieteikumu serverim

pacels Un KOVIX apsvērs iespēju serverim ielikt uz ziemu šo sniedziņu lai spēlētāji nerauj neparko banu 365 par HAX kurus pat neizmanto :/

Link to comment
Share on other sites

@Žamals Gerkāns

 

 

 

 

Izsakoties no savas puses, jūs izmantojat šos modus, pēc tam brēcat, kad dabūjat banus. 

Lol? -Paši vien vainīgi esat pie tā ka viņus izmantojat.!

-Es kā persona, kurš neizmanto modus, labi tikai ieroču modus, tas vaitad ir pret noteikumiem?

-Aizliegts bija likt modus, par ledu, ar kuru cilvēki bugo naudu. ;) 

-Prizma ja ielādētu šo modu, zini ka, būtu atkal jātaisa naudas rr? xD

 

Pats jaunajā gadā maucu naudu ar ledus modu, dabūju neskaitāmas reizes banu..

-Pašu velme.! Ja gribat naudiņu patukšot aiziet, kačājam ledus modu,  jeb ziemas modu.!

Kovikam būs naudiņa par to, uz priekšu !!!!

 

 

 

 

-Kāsis, on 03 Dec 2017 - 3:16 PM, said:

 

Pagaidām vel neslēģsu ciet, bet lai citi admini ar aplūko un izlemj. Nedrīkst izmantot neivienu modu kas ietekmē tavu spēles gaitu, dara tev to ērtāku nekā citiem, tapēc droši varat dzēst ārā šo modu. Augstāki admini izlems kas tad ne notiksies.

 

 

 

Jebac kabac, kapēc tad es par šo dabūju 365? -Ja man pat neatļāvāt izdzēst modus ziemas.! :)


Link to comment
Share on other sites

jebal čalis ieliek video ,kur šaudās ar procentiem no helikoptera.vispar tev tajā video ir mass cs un nonrp find;) savu arī atsēdēsi. vēl pie tam saudies ,cik nice

Link to comment
Share on other sites

jebal čalis ieliek video ,kur šaudās ar procentiem no helikoptera.vispar tev tajā video ir mass cs un nonrp find;) savu arī atsēdēsi. vēl pie tam saudies ,cik nice

lai sāktu recordot man bija jāizšauj,jo tā ir viena no pogām ar ko man jāsāk recordot. 

NonRP find izmantoju,jo viņi hakoja un kaut kā vajadzēja nikus atrast,tapēc pis taisni.

Link to comment
Share on other sites

Pats pis taisni bled tev skaidro ka nebij nekads haks ***.. Un nevienam tas nekrata par tavam pogam , ar reketēm šāvi ? ŠĀVI.. Nonrp find bij ? BIJ

 

Jks es Jimmy newarn, un nav lieks jo aizstavu sevi un parejos

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pats pis taisni bled tev skaidro ka nebij nekads haks ***.. Un nevienam tas nekrata par tavam pogam , ar reketēm šāvi ? ŠĀVI.. Nonrp find bij ? BIJ

 

Jks es Jimmy newarn

Tu aizvērsi muti vienreiz netīreli? Vienīgais iemesls kapēc Find tika izmantots bija,lai jūs varētu uzķērt. Takā Hakošana nav IC,bet skaitās OOC,tas pats bija ar šo find,tas bija OOC,lai tikai jūsu nikus dabūtu,tapēc piepis muti,un ej paraudi vēl.

Link to comment
Share on other sites

Tiksi warnots par biedru aizskaršanu ! Tu oOC mus mekleji ja ,atradi ? Tu IC mekleji un mes IC braukajamies pa ledu...Nejau es raudu un gaidu kad admini izskatis un nobanos neprako isti ..

Link to comment
Share on other sites

Tiksi warnots par biedru aizskaršanu ! Tu oOC mus mekleji ja ,atradi ? Tu IC mekleji un mes IC braukajamies pa ledu...Nejau es raudu un gaidu kad admini izskatis un nobanos neprako isti ..

Saņemies un neraudi par bālo, piesien kaut kādu terminu pārkāpšanu čuvakam, kurš vēlas attīrīt serveri no hakeriem, pašam smiekli nenāk ? Klauns...

 

http://prntscr.com/hjwh2k - Tev dzīve beidzās, kad savu intelektu spožo uzreiz jauzrāda ? Degradējies esi, no datora attej. ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Rikixx nesanaca izcelties ? Žēl ka tas Ethans to dirsa nevis es Nakamreiz palasi kas un ko raksta nevis izlasi ka kkas kko dirsh un vispar dirs kkam citam virsam .. Par saviem Liekajiem postiem tikai warnus pelnat jo jus te neesat iesaistiti , gudri dirst nav māksla.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/hk7add


Domāju jūs savos līmeņos tas lieliski būtu jāzin, pietam dīvaini ja pat sniega mods, kā jūs zem ūdens mainījāt atrašanās vietu kad pimo reizi nogrimāt?


Jesica_Stoner_Sativa tiek sodīta ar 365 dienu banu par palīgrogrammu izmantošanu


Jameson_Jack_Davidson tiek sodīts ar 365 dienu banu par palīgrogrammu izmantošanu


Jimmy Maraco tiek sodīts ar 365 dienu banu par palīgrogrammu izmantošanu


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...