• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Zigmars Drebelis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Max Black

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Zigmars Drebelis

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Šancēju par taksometra vadītāju, savācu Zigmāru un Stefanu, bij jāved uz GSG hood. Nometot viņu, čalis izkāpa ārā un uzreiz kāpa iekšā, domāju ka grib kaut kur citur braukt un vēl pagaidīju. Rezultātā izmeta mani no mašīnas (bez RP), izmeta Stefanu no mašīnas (arī bez RP) un vēl pa ceļam notrieca kaut kādu low levelu.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Zigmāra.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/waun9fuq#/view/Grand+Theft+Auto++San+Andreas+2018.09.03+-+20.00.09.05.DVR_Trim.mp4;play

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tad man ir pilnīgi vienalga par jebkādu naudu vai ko. Gribu parādīt ka tā darīt nevajag.

Lai kā man tev gribētos ticēt, neliekas ka izmetoties erroram tu varētu mani izvilkt no taksometra, notriekt cilvēku un tad uzdrukāt komandu un izmest otru cilvēku no mašīnas.

Pat ja mani nejauši izvilktu, tad Stephenu nejauši nevarēji izmest.

Link to comment
Share on other sites

Es viņu arī netīšām neizmetu. 

Un kāpēc tevi tik ļoti tas uztrauc, ka tev ir jātērē savs laiks un jāliek sūdzība? 

Cilvēkiem vēl nav pielecis, ka samp.lv nav nekāds hard rp serveris un nekad arī nebūs? 

Ja gribi kvalitatīvu roleplay kur neviens tevi netraucē ar dmošanu un sazin ko vēl, ej uz angļu serveriem. 

Piemēram es šeit spēlēju lai pabraukātu apkārt un ierēktu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Klausies, tagad jau smieklīgi sāk palikt. Tu gribi man teikt, ka tu netīšām paskatījies listā viņa ID, netīšām uzrakstīji ''/eject ID'' un tad aizbrauci?

Ar šitiem tekstiem tu pēctam nonāc sev pretrunās. Tas ir skaidrs, ka nekāds Hard RP te nebūs, es tomēr te esmu kādu laiciņu ilgāk nekā tu, ja tīri tā paskatās pie profiliem. Diezgan vienkārši, es vienkārši braukāju ar taksi, vedu cilvēkus, ''braukāju un ierēcu'', bet tad parādās tāds kruts čalis kā tu, kurš manā vietā nolemj ka man ir jātērē savs laiks un jāskrien kaut kur.

Sūdzību ieliku vienkārši tāpēc, lai pačakarētu tevi, jo tu pačakarēji mani. Par laiku neuztraucies, vairāk kā piecas minūtes neaizņēma. :*

Link to comment
Share on other sites

Tu lasīt nemāki jaunais cilvēk? Es teicu, ka tas ari nebija netīšām, es viņu arī izmetu ārā, kas par to? 

Tev slikti ap sirsniņu palika, vai kā? 

Un nē, es samp.lv pievienojos apmēram ap to laiku kā tu, 2013. gads. Foruma accountu pazaudēju. 

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, bet vai tu tiešām domā ka es esmu tāds muļķis ka es ticēšu tam, ka tu NETĪŠĀM uzrakstīji /eject komandu un izmeti viņu ārā?

Never ever, gaidi kad izskatīs.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, mana vaina, sapisos.

Bet par pārējām tavām atbildēm laikam jācitē XGhost- ''Ej Paraudi''.

Gaidam kad izskatīs un miers, nav ko te beigtu suni dauzīt.

Link to comment
Share on other sites

  • Kāsis locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...