• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Adminstrators Mike_Dundee


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: John_Grylls

2. Administratora niks iekš serverī?: Mike_Dundee

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tu mesls tads kur man cleo? Nekad man nav bijis cleo.

4. Kā vainas dēļ tas notika? Vins stulbuma pec

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

 

Iepis video vai ss ar pieradijumiem.

 

http://www.bildites.lv/images/t073zz09cledm2btriox.png

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

ID sajaukts

 

Gribēju mest šo, par šo - http://www.bildites....q451zf1xqtn.png

 

SM kaut kādi 3 čuvaki slejoja LM nost. Bļava reportos - kikoju ārā uz čuju, kaut kas bija jādara. Kiks nav nekas paliekošs, tāka neuztraucies.

Enīvēj, jā, atzīstu savu vainu, šis čalis ne pie kā nav vainīgs. Taisat ciet.

 

Btw. Ir tizli, ka pieteikumos saka, ka adminu pietiek. Tad kāda hrena pēc uz karu, kur man vienam ir jāskatās, kā 40 purni viens otru DMo. Plus vēl kaut kādi kropļi ar saviem s0beitiem iet iekšā. Es esmu nieka admins ar 1. lvl, pret čīteriem neko nevaru izdarīt. Tā jau adminu sarakstē metu linkus, lai bano ārā. Tas vai kāds to izdara ir cits jautājums. Enīvēj, adminus vajag, tas nu ir fakts.

 

Sorry par apsaukasanos vnk ''suna berns'' mani sadusmoja :)

Link to comment
Share on other sites

Artis Hektors ir tas pats Sergejs Mayfields! Savi avoti vienkārši! Kad nobanoja Sergeju, parādījās Artis!

 

Es tikko spiezu /acceptdeath, Artis Hektors paradas fona ar sob dziviba tik leka no augsas uz apaksu :D

 

Jamekle to dranki un jafilme.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tc un gedvil ludzu nonem 10 warn es atvainojos ;)

Neies cauri,jāsāk domāt,kā runā par adminiem,nekas nesanāks,ja nesāks adminus cienīt.

 

Šos topikus man nav atļauts vērt ciet,jāgaida Willards

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...