• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] mēģinājums #4


Recommended Posts

padre_taylors

david moore

http://www.samp.lv/i...atkal-izscelas/ - iepriekšējais

Tur viss ir ,taisu vēl vienu , jo nedrīgstēja to topic aizslēgt ar tādu reason ,ar hakeri nedara neko! Atstāj mani jail pan nonrp driving 3h ,tur vsp bija ooc insult... Karoch lemjat vēl reiz ,3h jail par to nav jāsēž!

Never ciet , taisnība ir man ,nav ko aiztāvēt savus hakeru draudziņus.

UUUUN Video.. Vsm ban hakeri!

Administrātora vainas dēļ un hakera vainas dēļ...

http://www.youtube.com/watch?v=I28pmsVrtB8

SKAIDRI REDZAMS ,ka vins hako! Tapec nosaucu par lohu! un mani par to 3 h ban?

http://www.samp.lv/i...a-meginajums-3/

UN šITAS ARĪ NEBIJA GODĪGI!;d Bet nu lai jau...;D

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Viennozīmīgs REC! "Pieteikums vislabākais ko esmu redzējis, un domāju ka ar ceturto reizi, Tev viss izdosies!" ;)

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Protams ka ANTI! Kas Tu esi? Un wtf? Kas tas ir?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ķip iestājies LM un paliki stulbāks?

Tas ir Padre Taylors ex. DERECK Kocky

Viņš raksta sūdzību, jo Auris vislaik aizklapē

 

Pat tādu Padre nezinu! Man pie dirsas, ANTI vienalga! Vajag cilvēku, kas ir aktīvs! Jack, Tu vēl vispār te? Ko Tu te dari pie velna?

Link to comment
Share on other sites

Pat tādu Padre nezinu! Man pie dirsas, ANTI vienalga! Vajag cilvēku, kas ir aktīvs! Jack, Tu vēl vispār te? Ko Tu te dari pie velna?

Respektīvi LM ir geju huiņa un šodien mācīsies lidot,.GL.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par postu , bet sūdzība nau pēc parauga! Reāli Auris pateiks '' nau pēc parauga , sūdzībaa netiek izskatīta , taisi vai mēģini no jauna '' - tā to4 būs ;)

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par postu , bet sūdzība nau pēc parauga! Reāli Auris pateiks '' nau pēc parauga , sūdzībaa netiek izskatīta , taisi vai mēģini no jauna '' - tā to4 būs ;)

Tur viss ir pēc parauga..:P

Pat tādu Padre nezinu! Man pie dirsas, ANTI vienalga! Vajag cilvēku, kas ir aktīvs! Jack, Tu vēl vispār te? Ko Tu te dari pie velna?

Chali ,tā ir sūdzība nevis kkāds pieteikums...:P
Link to comment
Share on other sites

Tur viss ir pēc parauga.. :P

Chali ,tā ir sūdzība nevis kkāds pieteikums... :P

 

Tad ļoti atvainojos! :D Mana vaina. Atvainojos tiešām, tā ir ka neizlasa visu līdz galam!

 

Un tas kas tur teica par to, ka LM mācīsīes lidot, jūs jau to sakat nedēļu? :D Nekas nav redzēts. :P

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tad ļoti atvainojos! :D Mana vaina. Atvainojos tiešām, tā ir ka neizlasa visu līdz galam!

 

Un tas kas tur teica par to, ka LM mācīsīes lidot, jūs jau to sakat nedēļu? :D Nekas nav redzēts. :P

Viss kārtībā ,gadās!:D

Link to comment
Share on other sites

Ko tu čīksti ?? Priecājies par to , ka tiki sveikā ar 3 stundām .

Da labi? Izskatītu sūdzību labāk.. ;D

Priecāties ,ka jailo par neko? ++ 1 dienas bans @forum un warn mani? - Mhnm ,jā es esmu "starā"..;)

Link to comment
Share on other sites

Da labi? Izskatītu sūdzību labāk.. ;D

Priecāties ,ka jailo par neko? ++ 1 dienas bans @forum un warn mani? - Mhnm ,jā es esmu "starā".. ;)

 

Sūdzības par administrātoriem var izskatīt no 6.lvl , es jau tev neliku likt vienu un to pašu sūdzību vairākas reizes.

Nesaproti to , ka tomēr taisnība ir man

Link to comment
Share on other sites

Sūdzības par administrātoriem var izskatīt no 6.lvl , es jau tev neliku likt vienu un to pašu sūdzību vairākas reizes.

Nesaproti to , ka tomēr taisnība ir man

Ahahahahaaaa, nop taisnība nav tev, bet gan man ,jo tu hakeri nenobanoji un tikai ieliki mani jail 3h. Tas nozīmē ,ka tu vnk esi lohs un acc izmanto savām vajadzībām! ;)

s

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahaaaa, nop taisnība nav tev, bet gan man ,jo tu hakeri nenobanoji un tikai ieliki mani jail 3h. Tas nozīmē ,ka tu vnk esi lohs un acc izmanto savām vajadzībām! ;)

 

Ak tā ?? Kaut arī viņš būtu hakojis , man nebūtu pierādijumu un banu likt nevarētu

Link to comment
Share on other sites

Ak tā ?? Kaut arī viņš būtu hakojis , man nebūtu pierādijumu un banu likt nevarētu

Bļe video tu redzi ,ka haks ir!;D Lol.

Link to comment
Share on other sites

v ++

Gribētos zināt ,kad šito izskatīs. ;)

 

Tur video nevar redzēt nekādus hakus , būtu renderojis savu video lai nikus var redzēt bez lupas

Link to comment
Share on other sites

Tur video nevar redzēt nekādus hakus , būtu renderojis savu video lai nikus var redzēt bez lupas

Tu akls esi? Bija normāla avārija. Un tu vēl neredzi ,ka viņam mašīna pilnīgi vesela?:O Jēbal ,uzvelc brilles.
Link to comment
Share on other sites

Tu akls esi? Bija normāla avārija. Un tu vēl neredzi ,ka viņam mašīna pilnīgi vesela? :O Jēbal ,uzvelc brilles.

 

Tu video redzi avāriju ?? + vēl 480 pixeļi

Link to comment
Share on other sites

Tu video redzi avāriju ?? + vēl 480 pixeļi

 

Tu vienmēr neesi ne ar ko labu izcēlies, kā tikai ar savu intelektu kurš tev ir -0.

Tāpēc labāk tev nekur nepostot, un derētu arī acc off!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...