• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Auri_Musimo


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Wayne_Blade

2. Administratora niks iekš serverī?:Auri_Musimo

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Es uzrakstiju pieteikumu uz instruktoru līdera amatu, visi bija par!

Tad es Aurim pa skype paludzu vai nevar izskatīt manu pieteikumu, un tagad viņš man ir atteicis tādēļ, ka es viņam palūdzu!

4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://www.samp.lv/index.php?/topic/14665-pieteikumspar-instruktoru-vaditaju/page__pid__147335__st__20&do=findComment&comment=147335

Link to comment
Share on other sites

Viņam ir rakstīts profilā tie kas sūtīs linku pm, vai skype dabūs pa krāgu!

Link to comment
Share on other sites

Viņam ir rakstīts profilā tie kas sūtīs linku pm, vai skype dabūs pa krāgu!

Es nepārkāpu noteikumus! -_-

Link to comment
Share on other sites

Es nepārkāpu noteikumus! -_-

Bet respektē ko viņš saka tev patiktu kad 15 linkus tev kāds saspamo!?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu nēesi viens, man skaipā ir ap 15 kontiem, kas vienlaicīgi spamo savus smirdīgos linkus. Visi pieteikumi tiek izskatīti agrāk vai vēlāk. Ja tu nevari paciesties, tad par līderi vari nerakstīt pieteikumu.

 

Kveščens(questions)?

 

Pareizi ir! Nav ko sūtīt tos linkus. Varu iedomāties kad visi saspamo skype pilnu, shoutbox, un tad raud par to kad atteikti!

 

P.S - Pats to pieredzēju! ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu nēesi viens, man skaipā ir ap 15 kontiem, kas vienlaicīgi spamo savus smirdīgos linkus. Visi pieteikumi tiek izskatīti agrāk vai vēlāk. Ja tu nevari paciesties, tad par līderi vari nerakstīt pieteikumu.

 

Kveščens(questions)?

Es tev laipni palūdzu un nesaspamojo tev neko!

Tāpat, neviens noteikums netika pārkāpts, pats vainīgs kad atklāj visiem savu skype!

Link to comment
Share on other sites

Atkal sākās tavi stulbumi, mans skype ir priekš jūsu problēmām utt. Ja tev traucē mans skypes, un tu gribi, lai es tev esmu kkāds privāts admins, ar kuru tu vari konsultēties 24/7, tad vari runāt kādu citu.

 

pats vainīgs kad atklāj visiem savu skype!

Tu esi pirmais, kam nevēlos vairāk atklāt savu skype, nobloķēšu, nebūšu vainīgs - nebūs šādi tupi topiki no tevis.

Tu man nepamatoti atteici!

Tā ir tava problēma, ka tev caur skype traucē raut dūrē!

Nebūtu dalijis skype, nebūtu šādas problēmas un neviens tev neko skypā nespamotu n shit!

Vienmēr kad kāds par tevīm sūdzās tu viņu nodirs!

Saki ka kautkāds tups topiks, bezjēdzīgs un ko vēl tik nē!

Tas ka tu esi admins nenozīmē, ka visiem pret tevi ir jāizturas, kā pret dievu, ja tu ar to nevari samierināties tad ej dirst!

Link to comment
Share on other sites

Es nodiršu? Ja es pameklēšu tavu topiku vēsturi, atradīšu vismaz 2 iemeslus kāpēc atteikt. Es skype dalīšu, darīšu ko gribēšu, ja tev nepatīk mana attieksme raksti topiku, vai samp.lv grib, lai eju prom vai nē, no problem. ;] Ja tev nedalec tas, ka visi topiki tiek izskatīti, arī bez linku bāžanas skype sarakstē, tad par līderi vari necerēt.

 

http://www.samp.lv/i...103#entry147103

Iemesli: 8 lvl par mazu.

Gramatitika kā p0k3m0nam.

 

 

Mani pieņēma par rifu līderi kad man bija 6 vai 7 līmenis un citus turpina pieņemt ar 8 vai zemāku līmeni!

Par gramatiku, es neesmu pokemons, bet gan cilvēks, nezinu kas jums ar tiem pokemoniem.

Pašam jau arī nav nekāda perfektā!

Link to comment
Share on other sites

Es viņam jau paskaidroju iemeslu, ko viņš tik ļoti gaidīja

8 lvl par mazu.

Gramatitika kā p0k3m0nam.

 

Parādi viņa topikā kādu komatu.

btw, Wayne, pameklēšu tavu ierakstu vēsturi shoutboxā un topikos no a-z. Sameklēšu tev vēl kādus iemeslus.

Pff... tagad cenšās atrast iemeslu lai nedabūtu pa to pūderēto dirsu no Audio vai nu hvz kā.

Link to comment
Share on other sites

Es viņam jau paskaidroju iemeslu, ko viņš tik ļoti gaidīja

8 lvl par mazu.

Gramatitika kā p0k3m0nam.

 

Parādi viņa topikā kādu komatu.

btw, Wayne, pameklēšu tavu ierakstu vēsturi shoutboxā un topikos no a-z. Sameklēšu tev vēl kādus iemeslus.

 

Kāda huja pēc, tev ir jāpišs savs laiks, dēļ tā pāķa ?

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kāda huja pēc, tev ir jāpišs savs laiks, dēļ tā pāķa ?

Iebāz tos savus gudros tekstus dirsā un skrien sienā!

Link to comment
Share on other sites

Nu jebal, šitie cilvēki ir sisti pret izlietni vai kas? :D :D

 

Viņi vienkārši ir tik tizli, kad pat ejot pa līdzenu vietu paslīdēs.

 

E; Atbilde uz Wayne postu.

Vismaz man strādā smadzenes, atšķirībā no tevis kurš neko vairāk kā Samp'u nav redzējis.Labāk būtu gājis ieelpot svaigu gaisu, nevis pisies virsū ar saviem pieteikumiem, tas tikai parāda to ka tev samp ir visa dzīve...

Gan jau drošvien ja tu ēd Rl un nepaspēj, pie sevis pasaki nekas Ig paēdīšu.

Link to comment
Share on other sites

Viņi vienkārši ir tik tizli, kad pat ejot pa līdzenu vietu paslīdēs.

E; Atbilde uz Wayne postu.

Vismaz man strādā smadzenes, atšķirībā no tevis kurš neko vairāk kā Samp'u nav redzējis.

Oj cik tu gudrs, ko tu teikti ja tev tā teiktu? m?

Link to comment
Share on other sites

Pff... man tač pilnīgi vienalga, ko tu saki par manīm vai domā, tavas domas man zem dirsas!

Link to comment
Share on other sites

heh, shis grib mani heitot. Viņš vēl nav sapratis, kas ir sliktas attiecības ar adminu. Klūsēšu pagaidām. :rolleyes:

 

 

 

Chalīt, es tev teicu, raksti topiku, ka Auris jāmet ārā, no problem.

 

Tātad..

rekur.

 

http://www.samp.lv/index.php?/topic/14475-pieteikumspiesakos-par-lspd-vaditaju

 

http://www.samp.lv/i...s-par-vm-lideri

Paskaties datumus. ;]

 

Kārtējais topiks bez pareizas gramatikas. http://www.samp.lv/index.php?/topic/14482-sudzibavito-giomatii

 

Pirmās četras lapas, jau var atrast 3 topikus, neskatoties uz postiem.

 

 

pūderēto dirsu no Audio vai nu hvz kā.

Tu domā, ka Audio interesē tādi cilvēki, kā tu? Kas raksta pieteikumu uz moderātoru, bet pieteikumā neviens komats, tā varu turpināt uzskaitot katru topiku / postu

 

Anyway, ja nepatīk kā es strādāju, dodies uz pareizo sadaļu, aptaujas or smth. raksti, ka Mūri Ausimo jāmet ārā.

 

EDIT:

 

Vēlviens iemesls - attieksme

 

Zelta vārdi.

Link to comment
Share on other sites

Nu... tad jēga no ši topika? :huh:

Tu esi parādijis savu personību man un tagad zinu, ka tu man esi 0!

Link to comment
Share on other sites

Atradis kur postus krāt.

 

Tieši tā pat no tava posta jēga nebija nekāda.

Te laikam viss ir pateikts ?

 

Moderi palūgšu jūs aizvērt, lai puika vēl nesāk lietot savu vārdu krājumu.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
heh, shis grib mani heitot. Viņš vēl nav sapratis, kas ir sliktas attiecības ar adminu. Klūsēšu pagaidām. :rolleyes: Chalīt, es tev teicu, raksti topiku, ka Auris jāmet ārā, no problem. Tātad.. rekur. http://www.samp.lv/index.php?/topic/14475-pieteikumspiesakos-par-lspd-vaditaju http://www.samp.lv/i...s-par-vm-lideri Paskaties datumus. ;] Kārtējais topiks bez pareizas gramatikas. http://www.samp.lv/index.php?/topic/14482-sudzibavito-giomatii Pirmās četras lapas, jau var atrast 3 topikus, neskatoties uz postiem. pūderēto dirsu no Audio vai nu hvz kā. Tu domā, ka Audio interesē tādi cilvēki, kā tu? Kas raksta pieteikumu uz moderātoru, bet pieteikumā neviens komats, tā varu turpināt uzskaitot katru topiku / postu Anyway, ja nepatīk kā es strādāju, dodies uz pareizo sadaļu, aptaujas or smth. raksti, ka Mūri Ausimo jāmet ārā. EDIT: Vēlviens iemesls - attieksme

 

Zelta vārdi vismaz šeit ir kāds sakarīs cilvēks.;)

 

Bet ir jau arī vel normāli cilvēki

Link to comment
Share on other sites

Zelta vārdi vismaz šeit ir kāds sakarīs cilvēks. ;)

 

Bet ir jau arī vel normāli cilvēki

 

Tiešām tev ir tik grūti izlasīt ko es rakstīju augšā ? Nav jegas te vairs postot, nekrāt stulbus postus.

- Moderi palūgšu jūs aizvērt, lai puika vēl nesāk lietot savu vārdu krājumu.

 

Jauku vakaru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...