• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Andrejs_Quattros


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Ray Kumar Mortez

2. Administratora niks iekš serverī?:Andrejs_Quattros

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Uzrakstīju ./d čatā Cik ilgi te vēl to FreeRoom Ceps?Jo,aizbraucu līdz SYY Tur Mike Dundee ar tankiem un sazinko ar savu armiju Dm'oja.Mani mierīgi šauj nost tam poh.. ;DTad Andrejs Uzsrakstīja ./d čata ka šis nav čats lidosi ķip arā no org. (Mixiņš ,jo lidot es nemāku un ja macētu būtu PG) Aizrādiju,lai nemixo ./D čatā. Tad tur sāka kautko rakstīt uzrakstīju ka tev nav čats un Krutais Admins mani atlaida.

Andruhins In Fire ;D

4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:of4entuqruoihmih6e5f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka pac vainigs čats nav domats lai sarakstios! + Vel tev viens ss truks! Kur + tev nebija mikrafons iesledzas neka! Kur tadus arstus vel pieņem!

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka pac vainigs čats nav domats lai sarakstios! + Vel tev viens ss truks! Kur + tev nebija mikrafons iesledzas neka! Kur tadus arstus vel pieņem!

Gaidu no tevis skrīnu,kad tu rakstīji Mikrafons ieslēdzas..Un arī skrīnu kur tavā valodā es sarakstios! Tik pateicu,ka /d Nav čars amb*li tapec uzreiz ir jāatlaiž?
Link to comment
Share on other sites

Tak tev ir ss Tavs pieradijums! Man ar to galigi pietika!

Tev nav jau apnicis? Tak iemācies vsp RP kurš tev adminu deva a?

+ Vecīt saskaiti sūdzība par tevi! Kādu piemēru tu rādi citiem,ja jau mixo!

Link to comment
Share on other sites

Tev nav jau apnicis? Tak iemācies vsp RP kurš tev adminu deva a?

Nu iemaci sakuma sevi un tad saki man to! Vispa es neizmetu tevi caur admin paneli bet caur /mpanel ja zini protams kas tas tads ir! Te var mužigi čato, Iemacies to, samacies to, izdari to, neesi izdarijis to!
Link to comment
Share on other sites

Nu iemaci sakuma sevi un tad saki man to! Vispa es neizmetu tevi caur admin paneli bet caur /mpanel ja zini protams kas tas tads ir!

Tad Kruti gan ne? Visi,kas aizrādīs,ka tu mixo tu metīsi arā? Un dvj ko man tur macīties? RP? Ieejam IG redzēsim tavas RP prasmes ķip skaities vēl admins komandas arī nejēdz..Aceros kad laikam pirms mēneša mācīju tev vēl Admin komandas ;d Un Kad rakstīju Sūdzību report par VZ tu prasīji vai tas ir Vz vai nav :D Kā admins nezināji neko!
Link to comment
Share on other sites

Tad Kruti gan ne? Visi,kas aizrādīs,ka tu mixo tu metīsi arā? Un dvj ko man tur macīties? RP? Ieejam IG redzēsim tavas RP prasmes ķip skaities vēl admins komandas arī nejēdz..Aceros kad laikam pirms mēneša mācīju tev vēl Admin komandas ;d Un Kad rakstīju Sūdzību report par VZ tu prasīji vai tas ir Vz vai nav :D Kā admins nezināji neko!

Jau nepatemu runa! Man jau po ko tu tur saki! Sedi paraudi! Pardoma dzivi! Brinos tevi ka arstu vel pieņema! Saku te var bibeli rakstit Liekus postus kraj malacis! ;) :D Ta tik turpini!
Link to comment
Share on other sites

Jau nepatemu runa! Man jau po ko tu tur saki! Sedi paraudi! Pardoma dzivi! Brinos tevi ka arstu vel pieņema! Saku te var bibeli rakstit Liekus postus kraj malacis! ;) :D Ta tik turpini!

Tu,vispirms iemācies gramatiski pareizi rakstīt, lai var kaut ko saprast no tava teksta! Es tiešām nesaprotu, kā tu tiki par adminu, atceros, ka man vēl prasīji lai paskaidroju terminus.Par tevīm man smiekli nāk..

 

EDIT: Atvainojos par postu!

Link to comment
Share on other sites

Tu,vispirms iemācies gramatiski pareizi rakstīt, lai var kaut ko saprast no tava teksta! Es tiešām nesaprotu, kā tu tiki par adminu, atceros, ka man vēl prasīji lai paskaidroju terminus.Par tevīm man smiekli nāk..

 

EDIT: Atvainojos par postu!

Ja ja es tev un prasiju! Wow nu gan brinumi ko es vel prasiju? neprasiju vai lekt ara pa logu vai nelekt?
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ja ja es tev un prasiju! Wow nu gan brinumi ko es vel prasiju? neprasiju vai lekt ara pa logu vai nelekt?

Jā, prasīji, negribi to vienkārši atzīt...
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...