• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[BAN] JURISMAD


dadad

Recommended Posts

Man pat paraugs nav vajadzīgs lai aprākstītu to cik admini ir atsaūcigi, rakstu čata?! neviens nedbild, Dā bļ& rakstī jebkūr nekur nedbildēs, šis Admins Man šķiet ir atstādinā no savā Statusā nemāk totāli viņš Lietot ACC, Vnk @ consule rakstā BAN ID pff nu vnk wtf? man mašina dēga ilgi, un mān tā vienigajam nāv bijis, čata kkās rakstīja aizmirsu, tikai kās jāa kra4 tur nav Vārdu par viņu, domā kā man čiti?! puisit izaudz, dā limēnim augstākam, jo reali Tu neko laikām nesaproti. Krūts netā? izskātas arī tā, BANS akd, vnk rēali viņš izsāka savās domās un neļauj iepostot man vēl kko, bet tās tā, Gribi banot @ Forum? darī tā, bet Man tur nebij nekadā sakarā ar čitiem.

Link to comment
Share on other sites

redzāt visi? ko domā par jūms ? kāds laiciņš pie jūms man tā šķiet neviens nespēles, visi aizbēgs prom jo admini, Neuzklāusa, Nesaprot kas ir čiti un jāa, vienīgais norm Admins mby ir Edijs.

Link to comment
Share on other sites

redzāt visi? ko domā par jūms ? kāds laiciņš pie jūms man tā šķiet neviens nespēles, visi aizbēgs prom jo admini, Neuzklāusa, Nesaprot kas ir čiti un jāa, vienīgais norm Admins mby ir Edijs.

Visi jau bēg tik sīkie paliks :D

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā:DD zinu dzīve vienu Goroda dzīvo kra4, čali 10reiz nobanojuši par čitiem, Viņš unban pērk, AKD vnk šitik zēmu krīst. :[

Link to comment
Share on other sites

:D:D:D pēc valodās izsāki cik gadi? Asprātigi.:DD:D Nesmu latvietis, nesmu krievs esmu cit tautas cilvēks tpc vāri atpisites no manās valodas,;)
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Akd tu lasīji ko es rakstīju? es rakstīju apēlaciju viņš iztēicas, un TC Akd, čata bij ieraksts, kā man tā vienām nav gadījies.. Tu ar hakiem vispar nav nekāda sakarā.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tieši tā kā tu teici, Video no manis diemžēl nebūs, varbūt pajāutajat, Gudrajām adminam? viņš tāču zin ko nozīme čiti, Būtu viņa vietā es nekaunētos, jā jau nobanoju un iemestu pieradījumu, VIDEO ss, un tt, bet viņja nav un bļeg izskātas kā nebūs, Aizmirsu ss paņemt kād nobanoja, bet ok, besi tadi admini.. :[

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...