• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Papisu biznesu


Recommended Posts

Paļubomu kkas bija sarunāts, tagad abi nediršat, ka nav. Kāpēc tad James visu darija tik tālu? Varējāa pie pašām durvīm. 2. Kā tas otrs čuaks varēha zināt par darijumu? Jo James patecsa100%. Tagad ķip izliekas, ka nē, un pārējie aizstāv, jo tie tač ir "krutie", kurus serverī gandrīz visi zin. Ja viņu appistu kkāsi pavisam citi personāži piem., Huiviņ zināms Oktobrēns, tad tauta vispār neko neteiktu. Zinu šito sajūtu Twinky, briesmīga, pats nrg pakāsu, bet Admini viņus nesodīs. Tāds nu ir tas SAMP.lv ;)

 

Atvainojos par lieku postu.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tu ari tur spele taja komuna un pisies *** uz to komunu zb grib abos komunos vienlaicigi ar kautkadu statusu but izvelies vai nu tu spele samp.lv vai ar to komunu sadu meru samo.lv cista nevajaga kurs sez citas speles un citos samp komunos.

Es tajā komūnā nespēlēju Lol. Sebis ar Jackie pasauca,lai ieej pastīties vnk. Man ir galīgi poh uz citiem komūniem. ;)
Link to comment
Share on other sites

Paļubomu kkas bija sarunāts, tagad abi nediršat, ka nav. Kāpēc tad James visu darija tik tālu? Varējāa pie pašām durvīm. 2. Kā tas otrs čuaks varēha zināt par darijumu? Jo James patecsa100%. Tagad ķip izliekas, ka nē, un pārējie aizstāv, jo tie tač ir "krutie", kurus serverī gandrīz visi zin. Ja viņu appistu kkāsi pavisam citi personāži piem., Huiviņ zināms Oktobrēns, tad tauta vispār neko neteiktu. Zinu šito sajūtu Twinky, briesmīga, pats nrg pakāsu, bet Admini viņus nesodīs. Tāds nu ir tas SAMP.lv ;)

 

Atvainojos par lieku postu.

:D Nebiju neko teicis. Kapēc pagāju no durvīm nost? Jo viņš domāja,ka es apisīšu un es domāju,ka viņš apisīs kad ieslēdzu spameri pieskrēja Jackie pateica : Paldies Par bizz. Tad es sāku šaut pa viņu un viņš aizbēga.Un twinky sāka braukt virsū man.Varētu vēl sarunāt ar Jackie,lai ado,bet šaubos,ka tā būs.
Link to comment
Share on other sites

:D Nebiju neko teicis. Kapēc pagāju no durvīm nost? Jo viņš domāja,ka es apisīšu un es domāju,ka viņš apisīs kad ieslēdzu spameri pieskrēja Jackie pateica : Paldies Par bizz. Tad es sāku šaut pa viņu un viņš aizbēga.Un twinky sāka braukt virsū man.Varētu vēl sarunāt ar Jackie,lai ado,bet šaubos,ka tā būs.

Paļubomu sāki šaut, lai tas izskatītos pēc tā, ka ķipa baigi sašutis esi. Un tev galīgi nesanāk man neko iestāstīt. Šādi te, daudzi cenšas ieskaidrot, ka nav vainīgi -_-

Link to comment
Share on other sites

Paļubomu sāki šaut, lai tas izskatītos pēc tā, ka ķipa baigi sašutis esi. Un tev galīgi nesanāk man neko iestāstīt. šādi te, daudzi cenšas ieskaidrot, ka nav vainīgi -_-

:D Aizej pasties kam pieder tas bizz.

Tāpat ja būtu,kas runāts tas būtu tikai RP'iski,jo dzīvē arī apkāš + nebija nekāda līguma.

Link to comment
Share on other sites

:D Nebiju neko teicis. Kapēc pagāju no durvīm nost? Jo viņš domāja,ka es apisīšu un es domāju,ka viņš apisīs kad ieslēdzu spameri pieskrēja Jackie pateica : Paldies Par bizz. Tad es sāku šaut pa viņu un viņš aizbēga.Un twinky sāka braukt virsū man.Varētu vēl sarunāt ar Jackie,lai ado,bet šaubos,ka tā būs.

Baigi tu šāvi ieskataties bideo pa mašīnu ja labi bija 4 lodes visas pārējās garām var redzēt specjāli garām tu šāvi. No patiesībasn neaizmuksi!! Kāpēc Jackie masīna stāvēja pie biznesa kad es jau atbraucu?? Kāpēc Jackie bija uz biznesa jumta??? Tas viss bija sarunāts un pārunātss!! Ieskataties visā video sīki tur jau visu var saprast ka viss bija sarunāts!!

Link to comment
Share on other sites

Baigi tu šāvi ieskataties bideo pa mašīnu ja labi bija 4 lodes visas pārējās garām var redzēt specjāli garām tu šāvi. No patiesībasn neaizmuksi!! Kāpēc Jackie masīna stāvēja pie biznesa kad es jau atbraucu?? Kāpēc Jackie bija uz biznesa jumta??? Tas viss bija sarunāts un pārunātss!! Ieskataties visā video sīki tur jau visu var saprast ka viss bija sarunāts!!

Domā ko gribi -_-
Link to comment
Share on other sites

Abiem pārkāpējiem būs jāsametās , vai vienam jāatdod naudas summa , par kādu vēlējies pārdot biznesu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...