• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Liderazagšana] Elisa_Snow


Recommended Posts

SAMP.LV Sūdzību Paraugs

Par noteikumu neievērošanu, tu vari tikt sodīts.

 

820898_m.png

 

Sūdzības rakstīšanas paraugs

 

1. Tavs niks iekš serverī?: Matthew_Pelmenis

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Elisa_Snow

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Es ta sapratu, visi lika anti uz vinas american lideri, ja? vina sarunaja ka busot lideris. Nu vot vina tagad esot lideris. Veletos lai mans bracka ir lideris un esmu ari vina paligs

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņās un ta ar kuru vina sarunaja

 

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

j7am09m75i508f4vo45q.png

 

 

fkta4jrhcqbu9kfxix0.png

Link to comment
Share on other sites

:DASADA:S:A:D:AS::AD:A:S:A:D:A:A:D:A:S:AD:A:S::AS:D:A:D::FA::SAS:A:DA::A:DAS:ADASADA:S:A:D:A:S:A:

 

Episka sūdzība, kko tādu redzu pirmo reizi. :D

Link to comment
Share on other sites

Ta elisa tak ir suda transis pizdinas vieta loceklis gan jau karajas.debila sudziba bet *** tapat amerikani zemak pa zemi nolaisti neko vina tur nesapisis.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tiešām jāpiekrīt Gedvilam. :D Tāpat AM jau ir tik zemu, kā nekad. Vecajos laikos pacēlām tik pat augstu, kā LM. Tagad, - 0. :D LCN par man liekas labāk būtu.

Link to comment
Share on other sites

Nee par to lietu nav runas ne vina nrsarunaja ar am ieprielšejo lideri AM nokrita tapec ka uz kadu laiku nobankrotejmies tautu dabujam 44 wepus 25 k rudas 7k nark taču ja vins/trans nepirka tad huj vina ir lideri

((rakstu caur terlefonu kas ar pc))

 

 

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...