• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Atkal pro menti


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Rex_Smithy
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Dominick_Vendetta
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:NONRP atņēma tiesības un cuffoja...Pārbaudu tagad policistu prasmes un lūdzu NONRP....
4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ukmo5o3l1py3p11qnapj.png        http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ace1k9y07kywnyn93xk.png Nu ko un vēl DM http://www.bildites.lv/viewer.php?file=5mdmjn5nrjo2dgt6elmk.png       http://www.bildites.lv/viewer.php?file=kxwv3c7mc5njs7tz79pe.png

Link to comment
Share on other sites

jaliek jaila vinjshs,vai visp uninvite no LSPD,jo vinam ir tikai 2.lvl ,un jau LSPD 

Edited by Mark_Scofield
Tev šeit nav jāposto! // +2 warn point! Par DP un par rakstīšanu neatļautā vietā!
Link to comment
Share on other sites

jaliek jaila vinjshs,vai visp uninvite no LSPD,jo vinam ir tikai 2.lvl ,un jau LSPD 

Es kaut ko draudēju? Tev pašam smiekli nenāk? :DDD Tu teici, ja tu man sistu bezjēgā es tevi /cuff, lai nepis spēli. Šis cilvēks speciāli ar /s teica "Menti smird" protams uz to nereaģēju, piegāju pie tā metālu žoga un šis sāka braukt virsū es reaģēu un noņēmu tiesības, jo pret NonRP ar NonRP jācīnās, neiešu jau rakstīt uzreiz sūdzību, kādreiz arī aizdomājies, kad īstajā dzīvē tu mīstu sniegu darot kaut ko tādu policistam. 

Kā arī, ja es RPotu tu jau sanem pēdu būtu paņēmis!

 

Bildīte [OOC Insults] - csgyfm2o01oemhc6zcm.png

 

Lūk arī MickeyMouse  IG : Edgars_Aboltins [OOC Insults] - eb2kvnmp4kmaw3vwesaq.png

 

Džeks stāsta kā uzbugot /cuff - ppgry3vdjhewpb2753pw.png

 

 

EDIT:  Varēji parādīt to bildi kādus vārdus lietoji, man nācās tevi neitralizēt, jo tu bojā manu spēli.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es kaut ko draudēju? Tev pašam smiekli nenāk? :DDD Tu teici, ja tu man sistu bezjēgā es tevi /cuff, lai nepis spēli. Šis cilvēks speciāli ar /s teica "Menti smird" protams uz to nereaģēju, piegāju pie tā metālu žoga un šis sāka braukt virsū es reaģēu un noņēmu tiesības, jo pret NonRP ar NonRP jācīnās, neiešu jau rakstīt uzreiz sūdzību, kādreiz arī aizdomājies, kad īstajā dzīvē tu mīstu sniegu darot kaut ko tādu policistam. 

Kā arī, ja es RPotu tu jau sanem pēdu būtu paņēmis!

 

Bildīte [OOC Insults] - csgyfm2o01oemhc6zcm.png

 

Lūk arī MickeyMouse  IG : Edgars_Aboltins [OOC Insults] - eb2kvnmp4kmaw3vwesaq.png

 

Džeks stāsta kā uzbugot /cuff - ppgry3vdjhewpb2753pw.png

 

 

 

jaliek jaila vinjshs,vai visp uninvite no LSPD,jo vinam ir tikai 2.lvl ,un jau LSPD  - Kārtējā mazo loģika, aizdomājies par to kad es zinu 100x vairāk par visu nekā tu :D

 

 

Atvainojos par DoublePost šmuce sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par POST , pats Pirmajā ss kliedzi Menti lohi! Saņēmi normālu sodu!

Edited by Mark_Scofield
Tev šeit nav jāposto! // + 1 warn point!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es pārbaudu RP viņu!!! tie prosta NONRPeri (facepalm)

Atvainojos par postu, bet RP pārbaude ir jāveic organizācijas līderim, nevis kautkādam klaidonim no malas...

Edited by Mark_Scofield
Tev šeit nav jāposto!// +1 warn point!
Link to comment
Share on other sites

Tie menti vispar totāli nonRP tapēc cenšos nepīties ar viņiem

Edited by Mark_Scofield
Tev šeit nav jāposto!// +1 warn point! [ Tā ka esi sasniedzis maksimālo warn skaitu , tu saņem suspendu uz 30.dienām]
Link to comment
Share on other sites

Tak bļa kad viņus kāds cits pārbauda visu jau dara ar RP, bet ja no malas tad viss notiek šādi!!!

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par POST , pats Pirmajā ss kliedzi Menti lohi! Saņēmi normālu sodu!

Hey iskatās multi acc.... sorÿ par DP...

Edited by Mark_Scofield
Tiec apbalvots ar +1warn point par DP!
Link to comment
Share on other sites

Tak bļa kad viņus kāds cits pārbauda visu jau dara ar RP, bet ja no malas tad viss notiek šādi!!!

Jo, tu visu aizsāki ar NonRP es pieliku punktu tam ar NonRP .

 

 

Hey iskatās multi acc.... sorÿ par DP...

 

Džekiņ, tu tiešām esi tizls, piedod, atvaino, bet tā ir. (Press ''like", ja aizdomājies)

Link to comment
Share on other sites

Atvaino Rex , bet ar jums savādāk nevar! Jo jūs esat naturāli nonrperi!


Kā sāk Rpot tā jūs taisat logoff , tad pasaki kā mums cīnīties ar tādiem idiotiem kā tevi?


Kas mierīgi spawnā dirš menti lohi ?  Takš ej un iemācies vārda RP nozīmi , un tad brauc kādam no LSPD darbiniekiem augumā!


Mums RP līmenim ir jābūt visaugstākajam , bet redz jūs varat dmot un vēl sazin ko darīt! Pēc cuff taisīt logoff un justies kruti!


Nē tā nebūs , es šoreiz Vendetu tikai sodīšu ar rangu pazeminājumu jo diemžēl šis cilvēks samp.lv ir 3x ilgāk kā tu! 


 


Un tu tiec ielikts cietumā par CS uz 30min.!


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...