• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Billy Mortez


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Robert_McColl
2. Admina niks serverī: Billy_Mortez
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): http://www.bildites.lv/images/rx3kiqc7vdy76h7whsa.png
4. Apraksts par situāciju. : Tātad tik tikko iespamojot terru , Billy aizliedz mums uz to iet , man vienalga , terra paliek terra , mēs visi tur sēžam , pēkšņi izkiko Rick Miller par '' report '' un pēc dažām sekundēm izkikoja mani par '' nesaprati '' , šī rīcība nav pieņemama , viņš izmanto savo pirkto jo**no acc savā labā ,  bet paši brauc uz šo terru , un šauj nost mūs .

Link to comment
Share on other sites

Cik zināms tagad var reizēm karot divas bandas vienlaicīgi ,šis gan nav pieņemams no Billya puses

Sakot ,kad caur specu ar esi nobugojies,tā ir taisnība ?

Link to comment
Share on other sites

Viņš mani arī izkikoja.  Kad riffām viņi uzbruka un vagosi pie reizes. Billy, bija pirmais šāvejs. Un nevienu nekikoja .

šeit arī screeni, ka viņējie gāja uz terru.

 

f4z7RV1.png

 

***

Link to comment
Share on other sites

Bridināju jus. Padomā reāli. Mes karojam vienlaicīgi ar Vagos,un jus uzbrukat. Bridinaju jus,lai nebrauc terra,jo bugs hz. Jus uzrakstijat reportā ''ej ***'' tml. Izkikoju par report,tad par ''nesaprot''

Link to comment
Share on other sites

Man jau likās sakumā Billys/Jackie , līdz viņš dabuja acc un tad sakāpa galvā.

Kas tev dod tādas tiesības , kad jūs iespamojat un mēs iespamojam un tu mūs dzen prom?

Kaorč mūs izkiko un paši atbrauc uz terru un sāk occ nolamāt.

http://www.bildites.lv/images/59b0561cxzk53b15vfn.png

Link to comment
Share on other sites

Viņš mani arī izkikoja.  Kad riffām viņi uzbruka un vagosi pie reizes. Billy, bija pirmais šāvejs. Un nevienu nekikoja .

šeit arī screeni, ka viņējie gāja uz terru.

 

f4z7RV1.png

 

***

Kas? ko tu tur esi ielicis?

 

 

Man jau likās sakumā Billys/Jackie , līdz viņš dabuja acc un tad sakāpa galvā.

Kas tev dod tādas tiesības , kad jūs iespamojat un mēs iespamojam un tu mūs dzen prom?

Kaorč mūs izkiko un paši atbrauc uz terru un sāk occ nolamāt.

http://www.bildites.lv/images/59b0561cxzk53b15vfn.png

Dzenu prom? Kur ir redzams,ka lamajos?

Link to comment
Share on other sites

Bridināju jus. Padomā reāli. Mes karojam vienlaicīgi ar Vagos,un jus uzbrukat. Bridinaju jus,lai nebrauc terra,jo bugs hz. Jus uzrakstijat reportā ''ej ***'' tml. Izkikoju par report,tad par ''nesaprot''

 Protams jā , man jau patīk .. Tu uzrakstiji '' aztecas nejiet terra '' un Ricks uzrakstija ''  Ej pa gaisu '' un tu izkikoji , varbūt tas bija kā joks ? Varbūt tas nebija tev ? Man vienalga , tev neviens nedeva atļauju dzīt mūs āra , tev ir tikai 1 lvl acc , un jau iejuties kā varonis .

Link to comment
Share on other sites

Bridināju jus. Padomā reāli. Mes karojam vienlaicīgi ar Vagos,un jus uzbrukat. Bridinaju jus,lai nebrauc terra,jo bugs hz. Jus uzrakstijat reportā ''ej ***'' tml. Izkikoju par report,tad par ''nesaprot''

Bet kur tev tiesības mūs dzīt prom?  Ja, mēs esam iespamojuši terru.

Smieklīgi ir tas, ka vakar bija tieši šis pats, bet jūs uzbrukāt, tad jums bija ***, šavāt taka lielie pacani ;d

Link to comment
Share on other sites

Nekas, abus nobugojām, HAHAHAH , un bez billy speca, tapēc te nevajag tagad scēnas taisīt, paši vainīgi, ka iespamojāt tad kad mums jau uzbruka dzeltenie+Rick miller reporta uzraksija kautko līdzigu šim : Pats ej, vai kautkas tāds, tas ir iemesls.

Link to comment
Share on other sites

Man jau likās sakumā Billys/Jackie , līdz viņš dabuja acc un tad sakāpa galvā.

Kas tev dod tādas tiesības , kad jūs iespamojat un mēs iespamojam un tu mūs dzen prom?

Kaorč mūs izkiko un paši atbrauc uz terru un sāk occ nolamāt.

http://www.bildites.lv/images/59b0561cxzk53b15vfn.png

Kā tad citādāk? Huj Tu izdomā kaut ko jaunu? A, kas ir occ? Olivers Concrēts Concis?

Link to comment
Share on other sites

Nekas, abus nobugojām, HAHAHAH , un bez billy speca, tapēc te nevajag tagad scēnas taisīt, paši vainīgi, ka iespamojāt tad kad mums jau uzbruka dzeltenie+Rick miller reporta uzraksija kautko līdzigu šim : Pats ej, vai kautkas tāds, tas ir iemesls.

Viņš vispār uzrakstija '' Ej pa gaisu '' un kā tu zini ka tas bija domāts viņam ? viņš neteica '' Ej pa gaisu , Billy '' Or smth . 

Takā STFU .

Link to comment
Share on other sites

Nekas, abus nobugojām, HAHAHAH , un bez billy speca, tapēc te nevajag tagad scēnas taisīt, paši vainīgi, ka iespamojāt tad kad mums jau uzbruka dzeltenie+Rick miller reporta uzraksija kautko līdzigu šim : Pats ej, vai kautkas tāds, tas ir iemesls.

Es uzrakstiju, lai iet gulēt.

Bet viņam nevaidzēja kikot Robertu

 

 

Sakot ,kad caur specu ar esi nobugojies,tā ir taisnība ?

Jā tā ir taisnība un tā ir bijis vairākas reizes.

Link to comment
Share on other sites

Bet kur tev tiesības mūs dzīt prom?  Ja, mēs esam iespamojuši terru.

Smieklīgi ir tas, ka vakar bija tieši šis pats, bet jūs uzbrukāt, tad jums bija ***, šavāt taka lielie pacani ;d

http://prntscr.com/2qqq3l

 

6. punkts.

Priecājies,ka banu ieiedeva. Bugs tas ir

TC

Link to comment
Share on other sites

Nekas, abus nobugojām, HAHAHAH , un bez billy speca, tapēc te nevajag tagad scēnas taisīt, paši vainīgi, ka iespamojāt tad kad mums jau uzbruka dzeltenie+Rick miller reporta uzraksija kautko līdzigu šim : Pats ej, vai kautkas tāds, tas ir iemesls.

Tur tev nav taisnība. Vagos pret Ballas. Terra rādas kad zonā paries pretiniekiem ja nebūsiet zonā. Ok mes tur ilgi meklējam kur Ballas. Nevaram atrast. es spec Billy bet rāda ka viņš kādu spec. Nu es specoff un terra nobugojās.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

http://prntscr.com/2qqq3l

 

6. punkts. 

Priecājies,ka banu ieiedeva. Bugs tas ir

TC

Tas nebija bugs , es vienkārši spamoju terru , nezināju ka jums ir.... Tev pašam banu vai acc vaig off , reali pats Bugoji terras . ;dd ar savu /spec + tev jau kurš brīdinājums par šo ? 4 ? 5 ?

 

Kā arī par bugiem teici , tieši tā , Bugs ir tad kad tu ar savu acc mēģini nobugot terru '' noBUGOT '' pašu tevi vajag sodīt , jo noteikumi ir visiem vienādi . 

Link to comment
Share on other sites

Bet lieta tāda ka reāli par administratoram var būt cik aizrādījuma punkti ? trīs ? Reāli tev jau ir kādi četri vai pieci , un tu vel esi administrators . Cerams ka noņems tev viņu .


Link to comment
Share on other sites

Viņš neko nebugoja, ja domājat kapēc mēs pa visiem biedriem ballasos nobugojām zonu, varu parādīt to vietu kuru bugot, tik vēlāk neraudat, jūs jau esat tik stulbi, Matiss, ko tu te stāsti pekstiņus, tu tikai gribi ieriebt 100 procenti, jūs neviens no 10 cilvēkiem neiedomājaties par /pay Billy 1?? Un tad atsēdēt par PG, bet vismaz Billy būs sūdi, jūs tač esat atpalikuši

Link to comment
Share on other sites

Viņš neko nebugoja, ja domājat kapēc mēs pa visiem biedriem ballasos nobugojām zonu, varu parādīt to vietu kuru bugot, tik vēlāk neraudat, jūs jau esat tik stulbi, Matiss, ko tu te stāsti pekstiņus, tu tikai gribi ieriebt 100 procenti, jūs neviens no 10 cilvēkiem neiedomājaties par /pay Billy 1?? Un tad atsēdēt par PG, bet vismaz Billy būs sūdi, jūs tač esat atpalikuši

Tā nav bugošana ja viņš atnāk specā pie mums , un dabū to terru ? Tā nav bugošana ja ? Ja nav tad tu čist galvu pret poda malu atsitis esi .

Link to comment
Share on other sites

 

Tā nav bugošana ja viņš atnāk specā pie mums , un dabū to terru ? Tā nav bugošana ja ? Ja nav tad tu čist galvu pret poda malu atsitis esi .

 

tu tiešām dauzits esi pret sienu? Jau pateicu ,ka neesubugojis caur /spec ,varēji pārbaudīt ar /pay, or showpass smth.. Neesu vainigs,ka nedomā lidz,kā parbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu es neko tādu nesaskatu šeit. Čaļi paņēma terru, viss notikās. Neviens jau nav vainīgs ka tagad var karot trīs bandas reizē. Pat nezinu ko lai šeit saka. Itkā, no vienas puses VLA nevajadzēja līst uz terru, no otras puses, VLA jau nav vainīgi, kad tāds bugs ir serverim. Īsti nesaprotu. Lai skatās kāds cits.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...