• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Vagos palidz kara...!


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Jay Lee
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Vagos , Hakeroz , LM
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Karojam pret Vagos ierodas papildspeki vinju - Hakeroz uz jumta tam vardu nenofilmeju bet LM un Vagosiesiem kas gaja afk ir nofilmets...

AFK = Robert McColl

4. Kā vainas dēļ tas notika? Vinju
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

https://www.youtube.com/watch?v=zre2eyaExkY

Link to comment
Share on other sites

Afk es iegāju tāpēc ka uztaisiji man CP un atstāji mašīnu uz manis . 


Un kādi Hakeri mums palidz ? Es tur nevienu neredzu , un arī nevienu LM neredzu .


Link to comment
Share on other sites

 

Afk es iegāju tāpēc ka uztaisiji man CP un atstāji mašīnu uz manis . 

Un kādi Hakeri mums palidz ? Es tur nevienu neredzu , un arī nevienu LM neredzu .

 

 

Ka es vareju atstat tev masinu virsu ja es moci braukaju apkart kara zonai , ja jau tu esi akls , tad skaties video ...

Nav jau pirmais video par jusu gudribu , nakamo driz arii iemetisu ..

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai tu uzbrauci , bet tu ietriecies manā mašīnā un uzsiti viņu virsū un es teicu vienam no Vagos biedriem lai nostumj un viņš nostūma .... 


Link to comment
Share on other sites

 

Es nezinu vai tu uzbrauci , bet tu ietriecies manā mašīnā un uzsiti viņu virsū un es teicu vienam no Vagos biedriem lai nostumj un viņš nostūma .... 

 

 

Lame , pasties kartigak , neesu triecies ;) , + tu biji kara beigas viens un aizlidi afk ;) ..

Link to comment
Share on other sites

Es tev saku , aizgaju afk jo kāds no Ballas uztriecās manai mašīnai virsū un uzsita to virsū man tāpēc gaju afk .


Paskaties videoklipā 6 sekundē , var redzēt ka uztricās virsu Dzeltenai mašīnai .


Link to comment
Share on other sites

 

Es tev saku , aizgaju afk jo kāds no Ballas uztriecās manai mašīnai virsū un uzsita to virsū man tāpēc gaju afk .

Paskaties videoklipā 6 sekundē , var redzēt ka uztricās virsu Dzeltenai mašīnai .

 

 

Tapat tu biji afk//teras laika ...

Zona butu jaatdod mums , jo tu aizej afk un mes butu ieguvusi ja nebutu tu afk ;) ...

Zona vien buss jatdod mums!

Link to comment
Share on other sites

Karoč man Potiņš saka kad tas buffalo ietriecas viņa bulletā tad viņam tas esot bijis taka virsū.

Es par šo neatbidu.

Edited by Unknown.
Posto kur nevajag, +1 warn.
Link to comment
Share on other sites

Karoč man Potiņš saka kad tas buffalo ietriecas viņa bulletā tad viņam tas esot bijis taka virsū.

Es par šo neatbidu.

 

Vispar par so tev butu arii jatbild , jo tu esi lideris kur$ pienem tadus sivenus ka Robert McColl , nav jau pirma reize ka metam sudzibu par vinu , ieprieks man nacas mest sudzibu kad vins rifas bija afk ;) , taja reize iemeta kads cits no Ballas biedriem ... Nav jau pirma un pedeja reize ka vins ta daritu ;) ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...