• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par Mark_Scofield


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:  Jack_Madden
2. Admina niks serverī: Mark_Scofield
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): Video: https://www.youtube.com/watch?v=GtD-j0Ye9x8&feature=youtu.be

Bilde: http://www.bildites.lv/images/6fwmti2qjnlujmnuzluw.png
4. Apraksts par situāciju.  Viss ir redzams video, nezinu kādā veidā, bet HP negāja nost, tātad, čīti.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Vispār man tur mašina stāvēja priekšā! Un es tevi nevarēju no sākuma nošaut! Nepaspēju fraps ierubīt.


Un es jau nu noteikti lietoju HP hakus utt. Think real.


Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par postu,bet kad izlec no braucošas mašīnas tad viņa aizripo tālāk,bet tam,kas tikko tur atbrauca rādas viņa citā vietā,šajā gadījumā laikam,ka Marks izleca no braucošas mašīnas.Viņa ir bijusi priekšā,bet tu tiko ieradies un tāpēc to mašīnu neredzēji..

Nevajg warn,tikai paskaidroju.

Edited by Vilders
Saņem 0 warn, par sakarīgu postu.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No malas ari šāvu es,kādas 5 sek,Hp negāja nost,marks pagriezas un nopisa mani uzreiz

Link to comment
Share on other sites

No malas ari šāvu es,kādas 5 sek,Hp negāja nost,marks pagriezas un nopisa mani uzreiz

Tu man arī vienīgais trāpiji , jo es kad izlecu no mahas man bija full hp. Tu man visu atšāvi gandrīz!

Link to comment
Share on other sites

Mark nedi#s kad kazino šāvu tev galvā no metra attāluma izteikts hp hack bija!un vel tagad attaisnojies?

Kāds vēl kazino ? Par ko tu tagad gvelz ? Jā es hakoju laigan esmu moderātors un administrātors! Tiešām dažiem podi ir tukši!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Tu man arī vienīgais trāpiji , jo es kad izlecu no mahas man bija full hp. Tu man visu atšāvi gandrīz!

 

Varbūt ari,jo baigais iespringums,ka neka teraa.

Link to comment
Share on other sites

Video nevar redzet to ka Markam prieksa masina atradas ;) ...

Nesodat mani , biju Ballas vs Grove tera ka - Santino_Johnson ::BG TEAM:: ...

Link to comment
Share on other sites

Njaa Neliekat Warn Bet Marks to  izdarīs, bet šeit taču var redzēt ka viņš šāva pa viņu ik pa brīdim asins palielinājās bet hp neiet nost......

To vel varētu izskaidrot ar to auto tomēr ir viens bet GSG auto pārbraucu pa BG auto un tur kur vajadzēja būt tam auto lai lodes neaizskartu marku (GSG Auto) nekur neatdūrās! Tāda ir mana video analīze :)

 

Ka auto tomēr tur nebija un secinājumi ir izdarāmi :)

Link to comment
Share on other sites

Emm, warnojat ja gribat par post, bet, kur loģika marks jau sen te spele, cik vien atceros sevi samp.lv Vinš nekad nav pa visu laiku lietojis jebkadus hakus, viņš sen no ta vecuma ir izaudzis.

Un lol viņš pavisam noteikti jebkadus hakus nelietotu ka admins pirmas dienas...

 

Bulshits. tev kkas bija no4aakarejies serverim kkads rr bija, bugi atpakaļ.-.-!

Link to comment
Share on other sites

Pētot Marka kustības var redzēt, ka vins kā aizsegu izmanot mašīnu, par kuru jau augstāk tika apspriests.

Mark, tā bija?

 

Bet tomēr aplūko to GSG auto kurš pārbrauca pāri neatsitās pret nekādu auto !Un tas vel nav viss sākumā viņi šāva viens pa otru tad marks pietupās un turpināja šaut un redzams ka lodes lido neaizķerot nekādu auto.

 

tas tā viela pārdomām.....

Link to comment
Share on other sites

Po* liec Warn ja gribi bet Marku es azistāvēšu norm čuvaks reāli kas te notiek Tur var redzet ka nolagojis viņam ir labi.

un tas ir lags ir daudziem ta bijis ka hujari pa vinu un nejiet HP jo tev pasam uzlagoja un jāaa es doimāju sito sudzibu uztaisija lai tikai varetu atbrivoties no Mark jo vins zbis sauj un Zdroto!!!

Un reāli nav pirmā reize ka redzu šadu vid ka nevar nosaut reli ja es uzzinatu ka to dabiji gatavu es 100% pret tevi izmantotu so :P .......man nav ko teikt vnk.

 

veku atradu vid seku calim ar nolagajies kartigi 

seku veku velviens:

http://www.youtube.com/watch?v=b-rcwSz8Xrc

Edited by GvidoZeltins
Link to comment
Share on other sites

Lieka runāšana.

 

Video ir redzams, ka viņš stāv uz vietas un neiet hp nost.

 

1. Iespēja Hack.

2. Hp bug izmantošana.

3. Lag.

 

1 un 2, cik saprotu ir 365 dienu bans.

 

3, Lag, kas ir viss ticamākais, bet ir jāsaprot arī citi spēlētāji. Ja nevari atļauties normālu netu, tad nespēlē vispār. Savādāk tas nav vairs intresanti. Tu skraidi apkārt un tevi nevar nošaut, kamēr tu visus vāc nost.  Cik skatos, tā nav pirmā sūdzība.

 

Mans ieteikums būtu, ja šis pa tiešam ir bijis servera laga dēļ, tad Marku nobanot uz 365 dienām, kamēr neiegādāsies normālu internetu. Saprotu, ka dēļ taviem nerviem dabūšu +10 warn or suspendu, bet tāds ir mans viedoklis. 

 

Edit: Mark. Var ieslēgt un izslēgt hp hack. :) 

Link to comment
Share on other sites

Lieka runāšana.

 

Video ir redzams, ka viņš stāv uz vietas un neiet hp nost.

 

1. Iespēja Hack.

2. Hp bug izmantošana.

3. Lag.

 

1 un 2, cik saprotu ir 365 dienu bans.

 

3, Lag, kas ir viss ticamākais, bet ir jāsaprot arī citi spēlētāji. Ja nevari atļauties normālu netu, tad nespēlē vispār. Savādāk tas nav vairs intresanti. Tu skraidi apkārt un tevi nevar nošaut, kamēr tu visus vāc nost.  Cik skatos, tā nav pirmā sūdzība.

 

Mans ieteikums būtu, ja šis pa tiešam ir bijis servera laga dēļ, tad Marku nobanot uz 365 dienām, kamēr neiegādāsies normālu internetu. Saprotu, ka dēļ taviem nerviem dabūšu +10 warn or suspendu, bet tāds ir mans viedoklis. 

Kāds tur sakars ar internetu ble? Cik var teikt tajā vietā man stāvēja mašīna! Kas jus tiešām akli kā kurmji un neredzat ka man asinis pat nešķist kad viņš šauj ? Naturāli šitais krīt jau uz nerviem! Man nets ir labs , es viņu arī nevarēju nošaut tikai nespaspēju fraps ieslēgt! 

Gribat banojat man nejebjot , es nelietoju palīgprogrammas un tas arī viss ko gribu pateikt!

 

 

@ Travis  Es jau teicu ka slēpos aiz mašīnas , nevaru tikai iebraukt kādēļ viņam tā mašīna nerādījās!

 

 

Gudrīši paskatās 0:06 sek nenāk HP nost ? Un neskaitot to paskatās kur es vispār šauju , un kādēļ es vislaik tur tupju ? Deam tiešām cilvēki dažbrīd ir tik naivi tik lai cilvēku dabūtu prom kas viņus soda par reāliem RP pārkāpumiem. Es neesmu un nebūšu tāds heiteris , gadi jau tomēr nav no tiem mazākajiem!

Edited by -Markijs-
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...