• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdziba par [Norelly_Kquerl]


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administratora niks]


1. Tavs niks serverī: Reinis_Puisitis
2. Admina niks serverī: Norelly_Kquerl
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):rwp1q8dawu45p34riio9.png
4. Apraksts par situāciju. Nepamatots kick .

Nepaspeju / time uzrakstit jo pastities serveris rr bija un 5 sekundes kad tiku serveri kick .

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Es atvainojos, vienkarshi tads bardaks serveri, man paradija anticheats kad tu hako, es vienk. visu ko man rada anticheats es kikoju, es pat paspecot nepaspeju, serveri tads bardaks :@, ljoti atvainojos.

Kikošanas iemesls : Drizāk meitenīte . Necenties melot :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tgd neattaisnojies ja? Tu kick un ieliki cietumā tik daudzus spēlētājus, ka wnk psc. Ja serverī lēnām zudīs tauta, tad dēļ tevis!

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, reason es izdomaju, Domaju atkal kartejais hakers, tak saku - Man anticheats paradija kad tu varbut lieto Fly vai Airbrake, es izkikoju, jo tas anticheats gandriz nekad nemelo, a izdomaju tadus reason, jo vienk. apnika bij, tik daudz bij jakiko, vienigais admins biju. Kadu vienu stundu, es viens pats biju on, un to vienu stundu, hakeru bij vairak par desmit, Un protams es tak izdomashu kadus reason, jo darit vinalg nebij ko :D , nu saku, atvainojos... Vienk. tadi uzvardi ka tev , Puisitis, Aboltinsh utt, ir daudz hakeriem, un tos hakerus es visus esu redzejis baig daudz, ar lidzigiem uzvardiem, tape es padomaju kad esi hakers, un izkikoju...

Divainakais ir tas ka tu jau man pazisti , šodien jau vienu sūdzību par tevi uzrakstiju . Tev neizdosies samelot !

 

 

Tieši tā Kristap.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, reason es izdomaju, Domaju atkal kartejais hakers, tak saku - Man anticheats paradija kad tu varbut lieto Fly vai Airbrake, es izkikoju, jo tas anticheats gandriz nekad nemelo, a izdomaju tadus reason, jo vienk. apnika bij, tik daudz bij jakiko, vienigais admins biju. Kadu vienu stundu, es viens pats biju on, un to vienu stundu, hakeru bij vairak par desmit, Un protams es tak izdomashu kadus reason, jo darit vinalg nebij ko :D , nu saku, atvainojos... Vienk. tadi uzvardi ka tev , Puisitis, Aboltinsh utt, ir daudz hakeriem, un tos hakerus es visus esu redzejis baig daudz, ar lidzigiem uzvardiem, tape es padomaju kad esi hakers, un izkikoju...

 

Es atvainojos, vienkarshi tads bardaks serveri, man paradija anticheats kad tu hako, es vienk. visu ko man rada anticheats es kikoju, es pat paspecot nepaspeju, serveri tads bardaks :@, ljoti atvainojos.

Galīgs cirvis esi? Anticheat vislaik bugojas, viņs nerāda pareizi, domāju ja vel kikosi pēc anticheat, un nespecosi, jāņem būs ACC OFF!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Viņš vienīgais admins kaut ko darija 1 h, kamēr es biju serveri viņš darija visu, nebija laika par /r čatā uzrakstīt tapēc viņš centās un darija ko varēja, nevaig dirst, ja reason nepareiz, bet nu viņš centās un dara ko var.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tikai tas kad vinji bij haxori, nujuu...

 

 

Es specoju visus, tu vienk. pabutu mana ada vienu dienu , nospragtu jau, it ipashi ja shodien ta butu. Es pa shodienu izkikoju vairak pa 200 cilvekiem, un reasons viens - HAX. Tu vienk. man uz nerviem trapijies, un delj ta viena kick neka neizmainisies, tik neraudi okey? Tevi vienigo no reason izkikoju, jo antichet man visu laiku pareizos radija, ka paspecoju, hax, supergirl radijas, kursh lido, nu juu, tevi vienigo nepaspecoju, un izkikoju , jo biju aiznjemts, tu saproti kad man vel ir dzive OOC ne tikai IC? Krch, taisat ciet shito sviestu...

Nu ko tu te dirs sākuma teici ka mani izkikoji ka man radijas antičīts , a tgd jau saki ka noreason . 

Krch, taisat ciet shito sviestu...

Tu te neesi nekāds boss , gaidi kad izskātīs kāds augstāk stāvoš .
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Laikam kikoja kādu cheateri un viņš izgāja,bet tu tajā momentā iegāji un sanāca,ka tevi izkikoja,eh,nekas jau slikts nav..Man arī tā gadās,nepūtiet no mušas ziloni... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...