• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Admins Dm'o? - Mark_Scofield


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Vils_Kraks
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Mark_Scofield
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: DM + NonRP
4. Apraksts par situāciju - Ar Lee sekojām Markam, iegājam audio mājā (pie gsg hood) un še, adminka novāca mūs abus bez rp or smthing like that.
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

Link to comment
Share on other sites

šā te normālas atmaskas būs..

Edited by -Markijs-
+1 WP tev te nav japosto gudriti!
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Moš viņa mājā sēdeji? :D

 

Ja Audio māja ir arī viņa māja, tad moš, bet tā nav. Un šā kā tā bez rp viņš nogalināt nedrīkst. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ja Audio māja ir arī viņa māja, tad moš, bet tā nav. Un šā kā tā bez rp viņš nogalināt nedrīkst. ^_^

Mhh ka tu vareji zinat ka ta ir audio maja ? :D Tatad MG ne ? 

Think real!

Neskaitot to ienak mana maja (Nosaciti mana) cilveki ar ierociem ,  paludzu jums iziet bet ta ka jus neklausijat un ka redzat es esmu vec un traks opis kuram noteikti majas ir laba ierocu kolekcija panemu un nosavu jus abus jo jus noteikti grasijaties mani apzagt. Normala RP situacija nesaprotu kads sakars te ir ar DM ? IC iemesls bija labs un ka vel labs , ta ka ja te vairs nav par ko strideties!

7pgq0y51w8svpe0y1ji.png

 

pneacamfoinh2lx6i8xc.png

Link to comment
Share on other sites

Pierādi ka tā ir tava māja... (Spēlē neviens no mums neteica kam tā māja pieder :P) Tomēr, tu saucies par adminu, bet pats RP situācijas netaisi? NonRP? Tomēr tev jāsēž jail par nonrp. =) (kā visiem parasties spēlētājiem)

Link to comment
Share on other sites

Bet tu nepanemi no kolekcijas ,taka būtu izvilcis no dibena un tad būtu mazliet rp pielietojis,tā lai būtu kārtīgs aizbildinājums ar ko varētu atmest atpakal Wongam,vinam bija MG,bet tev DM,ka tu vareji zinat ,tu tikko teici ,kad ta bija tava,tad teici ,ka ir Audio,varbut vini bija Audio draugi,bet tu to nevareji zinat,jo Audio ir aizbraucis celojuma uz Ēģipti.

lugums newarnot,jo izteicu tādu viedokli kurš arī varētu būt derīgs.

Edited by -Markijs-
+1 Warn point! Tev seit nav japosto!
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...