• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Tito_Zambrotta] Apkopojums nr. 2 (KOVA, IESKATIES)


Recommended Posts

Tito, man arī jau apnicis, ka Tu izmanto totāli acc savā labā. Šodien noņēmu tam 6 lvl līderi SYY, pats iegāju uz 30 sec SYY lai apskatītos vai kaut kas uz konta ir palicis mafijas- protams, apaļa 0. Nafig Tu met 6 lvl SYY? (pirkā organizācija). Man leikas, ka Tu VISIEM esi apriebies, nu jau arī man. Līdz šim pacietu visu ko Tu dari,nu man joprojām ir ***, bet pats Tu saproti, ka tauta ienīst Tevi? Jēga Tev čakarēt visiem spēli? Tu varēji atļauties nopirkt acc, kapēc nenopērc vēl sev klāt naudu IG? Nevajag citiem čakarēt spēli. Vari man dirst virsū cik gribi, tāpat man vienalga ko Tu par mani domā. Tā turpini un visi Tevi šajā komūnā ienīdis, tieši Tevis dēļ visi aizlīdīs uz  mphuju. Nē, nu es jau neraudāšu, ka serverī būs 20 cilvēki, kad atvērsies, bet Tu zini, ka tas būs Tevis dēļ. Esi taču pieaudzis cilvēks, tad arī izturies kā tāds.

 

Jūūs man nēesiet nekāda autoritāte. :) Mans ego ir mans ego, bļa jūms tiešām jumts aizbrauc ? ES BĻĀ PA NAKTĪM GUĻU, āā pareiz atrodoties vēl USA laika starpība, bet nu jā. SYY neko nēesmu metis. , runājot par mphuju, neviens uz turieni neaizies :) Beidz fantazēt, man patīk ka mani ienīst, man tas rada tādu, kā lai pasaka gandarijumu, ka jūs mazie cepjaties par spēli un vsp bļāāāāviens. :D HEITOJAT MAN PATĪK> :* 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tito, tev pašam ja nedomājas tad nedomājas es tev varu pateikt pie kā novedīs šada atieksme tev pret serveri. Visi aizies uz mphuju tu beigās būsi iztērējis kaudzi naudas pērkot acc un vēl visādus sūdiņus. Šajā komūnā vairs neviens nebūs neticu, ka tupa te sēdēsi viens pats. Aiziesi arī tu projām un iztērēji tādu naudu lai 1-2 mēnešus varētu pabojāt cilvēkiem spēli, un nolaist serveri kurš jau tik daudz gadus ir bijis kopā ar mums un cik te visi Old spēlētāji nav ieguldijuši darbu a tu to gribi visu izpostīt (Nedari tā :D ), tas ir tā vērts? Un aizejot projām tiešām nedomāju, ka atgūsi kaut kapeiku no iztērēta, serveris izmirs un jēga visu sapist? 

Link to comment
Share on other sites

Es neko nebaidos, es neredzu nevienu normālu sūdzību.... un šis apkopojums neko nedod, es visu šo redzēju... Nekas nopietns, ja katram adminam tā pieķerties, te neviens nepaliks :D  :D_2:

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tito, tev pašam ja nedomājas tad nedomājas es tev varu pateikt pie kā novedīs šada atieksme tev pret serveri. Visi aizies uz mphuju tu beigās būsi iztērējis kaudzi naudas pērkot acc un vēl visādus sūdiņus. Šajā komūnā vairs neviens nebūs neticu, ka tupa te sēdēsi viens pats. Aiziesi arī tu projām un iztērēji tādu naudu lai 1-2 mēnešus varētu pabojāt cilvēkiem spēli, un nolaist serveri kurš jau tik daudz gadus ir bijis kopā ar mums un cik te visi Old spēlētāji nav ieguldijuši darbu a tu to gribi visu izpostīt (Nedari tā :D ), tas ir tā vērts? Un aizejot projām tiešām nedomāju, ka atgūsi kaut kapeiku no iztērēta, serveris izmirs un jēga visu sapist? 

Izklausās kāpasakā, beidz fantazēt, mēs abi zinam ka tā nenotiks. ;) :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...