• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Tito_Zambrotta] Apkopojums nr. 2 (KOVA, IESKATIES)


Recommended Posts

Nezinu, bet manuprāt šeit arī ne bez Tito sanāca! :D

6lvl orgā līderis un pie tam vēl SYY? Laikam kārtējais WH apzagšanas gadījums...

 

1f1th8nbvfng9vpnso7b.png

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak pēdējā laikā palicis pārāk traki ar viņu , sākumā vēl rukāja godam , tagad tikai dzen huiņu. PINNED , serius problem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Atvainojos ar postu. Bet WH nav iztīrīts, vēl nezinu kas darās bankā. Dienas gaitā noskaidrošu.

Pagaidi nakti ;d Naktī būs viss pa 0

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                          Sveiki! 

 

Man pagaišaja naktī iznēsts WH , un diez kurš tas ir ? Tito un taylor's tie toč nav bijuši ;) viņš man palīdzēja piepildīt lai pēc tam iznestu? Kur loģika?  

 

P.s lūdzu screen tiko uzņemts - http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ay5g4v81bf6rkvexwy2z.png  

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                          Sveiki! 

 

Man pagaišaja naktī iznēsts WH , un diez kurš tas ir ? Tito un taylor's tie toč nav bijuši ;) viņš man palīdzēja piepildīt lai pēc tam iznestu? Kur loģika?  

 

P.s lūdzu screen tiko uzņemts - http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ay5g4v81bf6rkvexwy2z.png

To lai skatās Kova, ir iespēja, ka šie vienkārši gribēja ķip pielabināties.

Link to comment
Share on other sites

To lai skatās Kova, ir iespēja, ka šie vienkārši gribēja ķip pielabināties.

Da labi? Ko tad kova vairāk izdaris? Pff tapat WH būs tukš .... 

 

Kaut ari noskaidrosies ka tas ir bijis viņš, a kads labus man no tā? WH pilnāks nepaliks ;)

 

WH pa 0 un terras zūd jo vakar kāds ģēnis uzdarbojas ;d  Karoč man nav ko teikt ;/ 

Edited by Osᴋᴀʀ Rᴀᴜʟ Vᴇɴᴅᴇᴛᴛᴀ
NETAISI ČATU :@
Link to comment
Share on other sites

Respect tev vecīt, ka savāci pierādijumus, izsvēpēsim to parazītu ārā no šejienes.


Tas suņabērns naktī visas mūsu (Vagosu) Terras pārdeva tayloram, uz kura feika stāv GSG līderis.


Kova beidz mīst nehuja tas darmajec tev neizdarīs, paskaties uz viņu, Latvijas kauns un negods!


Paskataties uz IM warehouse, tas gejs visu uz saviem itāļiem ved, un naudu zog sev liekot feik līderus visur, un tukšojot /bank.


Sadedz suns tito!


#NOSTARTITO


  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry pa postu! Bet kas es biju Vāgos līderis, man pa naktīm bank tika izzagts kā arī WH! Cik zināms bank var tikai līderis, tagat domājat kas to spēj izdarīt kamēr nēbiju on, atņem līderis, iedo cita, un atpakaļ!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kova, padomā vienreiz par serveri... Labi pazdusīs tev tie daži eiro, Bet tu iegūsi vēl vairāk ja nebūs atvienojiet tāda l**a kas p*s visu spēlēšanu. Ar katru mirkli kā viņš izdara kautko debīlu kāds noteikti pamet samp.lv projektu. Tev atliek 1stundiņas iespējamais darbs. Salabot visus tos nolādētos bugus, noņemt Tito adminu. Un uztaisīt Bandu un iespējams Mafiju biedru rr. Šodien Bobs teica ka syy no bankas iznesa 5m. Are you kidding me? kur viņi ir? Protams tito seifa. Ja neko nedarīsi tev nebūs ne ienākumu ne servera populiritātes. Un ienāks kāds jauns latviešu serveris un tad varēsi raudāt. Ka neko ātrāk nedariji. Iesaku rīkoties. Jo ātrāk salabosi serveri un atlaidīsi to ķēmu. Jo ātrāks serveris atplauks. Tu esi iedevis kautkādam lowam iznīcināt serveri.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sūzības vnk slaiki vienā. :) Malacis. :)

 

Tev lkm dzīvot nedod tas ka esmu admins. :D

 

Runājot par GSG jāes tiešām ieročus pārnesu uz Turieni, clistu izslēdzu un /o čatā neko nerakstiju, mazums mazajam stīajam gailītim akal nospiesto skrīn poga : RAKST MUĻĶĪBAS /očatā. :D

 

 

Visi lkm aizmirsuši kā man dupsīlīda un prasija navdiņu, tagad naudiņu neiedodu redz sāk heitot, sad lajf ar jums mazie. ;) :D

Edited by Einšteins
Pokemonisms, +10% wp.
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

Sūzības vnk slaiki vienā. :)  Malacis. :) 

 

Tev lkm dzīvot nedod tas ka esmu admins. :D 

 

Runājot par GSG jāes tiešām ieročus pārnesu uz Turieni, clistu izslēdzu un /o čatā neko nerakstiju, mazums mazajam stīajam gailītim akal nospiesto skrīn poga : RAKST MUĻĶĪBAS /očatā. :D 

 

 

Visi lkm aizmirsuši kā man dupsīlīda un prasija navdiņu, tagad naudiņu neiedodu redz sāk heitot, sad lajf ar jums mazie. ;) :D

Vācu materiālus jau kopš pirmā apkopojuma izdzēšanas, bet cietais disks nobruka, būtu vairāk. Šis vairāk priekš tā, lai Kova redz cik kopumā pēdējā laikā sūdus esi savārījis. Neviens Tevi necieš, ne tikai es. Man pie dirsas, devi tu kādam naudu vai nē, tik garīgi atpalikušu cilvēku ar +20 redzu pirmo reizi, kā Tu nesaproti? Sen Tevi te neviens negrib, bet tu tik turpini dzīt prom tautu ar savu ego, Tevi vienreiz izmeta, Tu nopirki atkal, normāliem pacaniem nedevi iespēju, nopirki to, ko pirkt NEDRĪKST. Cilvēki līdz tam tiek ar laiku, iegūst kaut kādu respektu no apkārtējiem, bet tu? Tu hakoji pirms nopirki acc, hakoji ar acc, hakoji bez acc un tagad atkal hako ar pirkto acc.

Un modi, palūgšu warnot Tito par pokemonisku valodu. :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sūzības vnk slaiki vienā. :) Malacis. :)

 

Tev lkm dzīvot nedod tas ka esmu admins. :D

 

Runājot par GSG jāes tiešām ieročus pārnesu uz Turieni, clistu izslēdzu un /o čatā neko nerakstiju, mazums mazajam stīajam gailītim akal nospiesto skrīn poga : RAKST MUĻĶĪBAS /očatā. :D

 

 

Visi lkm aizmirsuši kā man dupsīlīda un prasija navdiņu, tagad naudiņu neiedodu redz sāk heitot, sad lajf ar jums mazie. ;) :D

Tito, man arī jau apnicis, ka Tu izmanto totāli acc savā labā. Šodien noņēmu tam 6 lvl līderi SYY, pats iegāju uz 30 sec SYY lai apskatītos vai kaut kas uz konta ir palicis mafijas- protams, apaļa 0. Nafig Tu met 6 lvl SYY? (pirkā organizācija). Man leikas, ka Tu VISIEM esi apriebies, nu jau arī man. Līdz šim pacietu visu ko Tu dari,nu man joprojām ir ***, bet pats Tu saproti, ka tauta ienīst Tevi? Jēga Tev čakarēt visiem spēli? Tu varēji atļauties nopirkt acc, kapēc nenopērc vēl sev klāt naudu IG? Nevajag citiem čakarēt spēli. Vari man dirst virsū cik gribi, tāpat man vienalga ko Tu par mani domā. Tā turpini un visi Tevi šajā komūnā ienīdis, tieši Tevis dēļ visi aizlīdīs uz  mphuju. Nē, nu es jau neraudāšu, ka serverī būs 20 cilvēki, kad atvērsies, bet Tu zini, ka tas būs Tevis dēļ. Esi taču pieaudzis cilvēks, tad arī izturies kā tāds.

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Jau te puse adminu nebūtu mīzaļi, sen jau viņu būtu nobanojuši, lai pērk unbanus, banos vēl un vēl.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...