• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Anthony_Foscaldi


Recommended Posts

Tavs segvārds serverī: Gvido_Zeltins


Pārkāpēja segvārds serverī:Anthony_Foscaldi


Detalizēts apraksts - Dm


Kā vainas dēļ, tas notika? - viņa


Pierādījumi:


1ttpzjk6fml4tbcghid.png 


Link to comment
Share on other sites

Mani dēļ tevis kropļa jau ielika Ajail uz 3stundām un tu vēl Sūdzību rakstīsi ? Tu bomzi nenoRP'oji kad es ar RP tēmēju uz tevi ar ieroci un tu skrēji, *** tāds.

Link to comment
Share on other sites

Mani dēļ tevis kropļa jau ielika Ajail uz 3stundām un tu vēl Sūdzību rakstīsi ? Tu bomzi nenoRP'oji kad es ar RP tēmēju uz tevi ar ieroci un tu skrēji, *** tāds.

Atslābsti :) 

ko streso par jail?? :D un nenāks pa ļaunu, ka pasēdēsi vēl trīs stundas, ja ne pat uz banāna, jo tas bija Unity Dm!

Link to comment
Share on other sites

Šeit, manuprāt, velk uz Aimu, jo dotās personas - Anthony_Foscaldi ierocis tēmēts taisnā virzienā, bet lode pavirzās nedaudz citā leņķi, tieši pret sūdzību autoru! :huh: Bet nebūs pilni pierādījumi...., lai skatās arī citi Administrātori!

 

Par tēmu: Ja Anthony apgalvo, ka ir jau sēdējis par attiecīgo pārkāpumu, tad kurš Acc ielika, tas arī lai ieposto, lai var zināt, kas darīsies ar šo sūdzību...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti atvainojos, ka postoju, bet palīdzu cilvēkam.
Biju blakus tajā brīdī, Gvido uztaisīja rp avoid, izlecot no auto, es ar Anthony vēlējāmies viņu aplaupīt, bet pēc tam kad Anthony sadusmojās, ka Gvido izleca laukā, viņš viņu nošāva un Latvietis iemeta viņu cietumā. Pēc brīža ielikšu ss kur redzams Rp avoid, pašlaik neesmu pie datora.
Lūgums newarnot.

 

 

EDIT: Lūk ss kur redzams, ka viņš jau ir izlecis laukā no auto, pēc tam kad uz viņu jau bija notēmēts ierocis. Var redzēt, ka aizmugurējās labās durvis ir vaļā, ja izlec no auto tad durvis paliek vaļā. http://failiem.lv/g/tcpcler#aa/sa-mp-006.png

Anthony nācās viņu nošaut lai viņš nevarētu sniegt liecību policijai.

Edited by Amaru Blatnijs
Link to comment
Share on other sites

Ļoti atvainojos, ka postoju, bet palīdzu cilvēkam.

Biju blakus tajā brīdī, Gvido uztaisīja rp avoid, izlecot no auto, es ar Anthony vēlējāmies viņu aplaupīt, bet pēc tam kad Anthony sadusmojās, ka Gvido izleca laukā, viņš viņu nošāva un Latvietis iemeta viņu cietumā. Pēc brīža ielikšu ss kur redzams Rp avoid, pašlaik neesmu pie datora.

Lūgums newarnot.

 

 

EDIT: Lūk ss kur redzams, ka viņš jau ir izlecis laukā no auto, pēc tam kad uz viņu jau bija notēmēts ierocis. Var redzēt, ka aizmugurējās labās durvis ir vaļā, ja izlec no auto tad durvis paliek vaļā. http://failiem.lv/g/tcpcler#aa/sa-mp-006.png

Anthony nācās viņu nošaut lai viņš nevarētu sniegt liecību policijai.

Rp avoid? :D smejies es vnk cilina skrēju, jūs piebraucat klāt mani sākat DB, un tu vel taisijji CP !!

ja godīgi neredzu rp avoid tur ! nu labi rpavoid vareja būt tas ka es muku no jums, jo jus šāvāt uz manis??? kāds sakar? diezvai kāds RL, ja kāds sāktu šaut bez prikola nu nezinu vai viņš stāvēs uz vietas un bolīsies, kā viņu nošauj!,.!

Link to comment
Share on other sites

Šeit, manuprāt, velk uz Aimu, jo dotās personas - Anthony_Foscaldi ierocis tēmēts taisnā virzienā, bet lode pavirzās nedaudz citā leņķi, tieši pret sūdzību autoru! :huh: Bet nebūs pilni pierādījumi...., lai skatās arī citi Administrātori!

 

Par tēmu: Ja Anthony apgalvo, ka ir jau sēdējis par attiecīgo pārkāpumu, tad kurš Acc ielika, tas arī lai ieposto, lai var zināt, kas darīsies ar šo sūdzību...

Tu zāli sakurījies? Kāds aims te? Es to kropli tikai pēc 7vai8 šāviena nošāvu, tas viņam var būt HP hacks.

 

Rp avoid? :D smejies es vnk cilina skrēju, jūs piebraucat klāt mani sākat DB, un tu vel taisijji CP !!

ja godīgi neredzu rp avoid tur ! nu labi rpavoid vareja būt tas ka es muku no jums, jo jus šāvāt uz manis??? kāds sakar? diezvai kāds RL, ja kāds sāktu šaut bez prikola nu nezinu vai viņš stāvēs uz vietas un bolīsies, kā viņu nošauj!,.!

Ko dirs kropli, tu mašīnā sēdēji un izleci ārā. Es vēl par tevi Sūdzību vēlāk uzrakstīšu.

--  Vai dzīvē tu skrietu prom kad uz tevi tiktu pavērsts ierocis? Es tevi nošāvu tapēc ka tu kā gailis skrēji prom..  Kā jau redzi šitajā SS, tur viss RP ir parādīts. http://failiem.lv/g/tcpcler#aa/sa-mp-006.png  Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Rp avoid? :D smejies es vnk cilina skrēju, jūs piebraucat klāt mani sākat DB, un tu vel taisijji CP !!

ja godīgi neredzu rp avoid tur ! nu labi rpavoid vareja būt tas ka es muku no jums, jo jus šāvāt uz manis??? kāds sakar? diezvai kāds RL, ja kāds sāktu šaut bez prikola nu nezinu vai viņš stāvēs uz vietas un bolīsies, kā viņu nošauj!,.!

Tātad sāksim ar to, ka stāsti, ka čillā skrēji, kāpēc ir redzamas atvērtas aizmugurējās durvis un čatā Anthony ir rakstīts, ka ierocis uz tevi notēmēts? 

Otrkārt, kā var būt DB, ja reiz ar DB tu tiktu šauts tad Anthony's nebūtu tevi šāvis vienkārši.

Treškārt, kur ir redzams CP, pēc tam pat es neesmu redzams tuvumā, ko *irs? Varēji tad paņemt ss kur es tevi CP.

Ceturtkārt, durvis ir redzamas atvērtas pēc tam kad izleci laukā, pirms tam uz tevi ir notēmēts ierocis, tu vēl RL izdomāsi, ka jābēg prom? Tu sēdētu iekšā pārmīzis jēgu un nezinātu ko darīt. Pēc tam tu tiki šauts, jo varēji mentiem izstāstīt kā mēs izskatījāmies. 

 

 

Lūgums kādam adminam šito iemest jailā par Rp avoid, sakat ko gribat, bet tur tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu nekur Rp Avoidu , iedodiet man kādu screenu , kur redzams Rp Avoids .

 

Anthony_Foscaldi - CS , DM - 120min

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...