• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Par 3 čaļiem.


Recommended Posts

logs.png


 


Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Riffa_Mendez, Hp Hax.


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


 


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Jims_Mendez


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Video būs redzams.


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Ka vienmēr devos uz izsaukumu ārstet cietuso.Ierados kur gangsteri šaudijās ,pēkšņi bez RP komandām  sāka šāut pa mani.


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņu.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


 


 


(Screenshots vai Video)


 


 



 


Link to comment
Share on other sites

NU vispar tā bija laupīšana tu atbrauci un gribeji adzīvinat to čali kuru mes nosāvam ar rp un tad mes aizturējam tevi un neklausiji mes nosavam tevi tad atbrauca evan un tad jūs sakat live nonrp!

Link to comment
Share on other sites

NU vispar tā bija laupīšana tu atbrauci un gribeji adzīvinat to čali kuru mes nosāvam ar rp un tad mes aizturējam tevi un neklausiji mes nosavam tevi tad atbrauca evan un tad jūs sakat live nonrp!

 

LOL.Mes ar Evanu par /r čātu bijām sarunajuši kad izārstesim viens otru ,bez rp ,jo tas nebija iespejams.Jus tik mus visu laiku šāvat nost

 

un jā es tava video neredzeju kur jus tur ar rp mus šāvat ?

Link to comment
Share on other sites

LOL.Mes ar Evanu par /r čātu bijām sarunajuši kad izārstesim viens otru ,bez rp ,jo tas nebija iespejams.Jus tik mus visu laiku šāvat nost

 

un jā es tava video neredzeju kur jus tur ar rp mus šāvat ?

LOL Nu vispar Mes nolaupījam to čali tu atbrauci atdzīvinaji un mes teicam lai tu ar vinu uz celiem pie mašinas a tu neklausiji un mēs sākam saut nosāvam tevi un tad evan atbrauca un mes ari teica lai atkāpjās un nošavam vinu ar rp LOL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...