• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Alex_Messi


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Gvido_Zeltins


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Alex_Messi


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : vnk DM viens otru un nu šim HP HAX low


4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : ((video būs)) ša edit


(Screenshots vai Video)



Edited by -Gvido-
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tapēc ir tāda lieta, ka ja izlien mazliet no stūra, tev rādās ka trāpi, bet tam kurš tikka sašauts nekā nav. 

 

 

Kapēc tad tu domā, kapēc visi tā dara? jo tā ir grūtāk nošaut..

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tapēc ir tāda lieta, ka ja izlien mazliet no stūra, tev rādās ka trāpi, bet tam kurš tikka sašauts nekā nav. 

 

 

Kapēc tad tu domā, kapēc visi tā dara? jo tā ir grūtāk nošaut..

Tur ir skaidri redzams, kā tu tur notirinies, kad es tev trāpu! 

 

nevajag te dirst, kā zariņa govij ja!!! un var redzēt, kā es tev trāpu, pat asinis aiziet pa gaisu!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tur ir skaidri redzams, kā tu tur notirinies, kad es tev trāpu! 

 

nevajag te dirst, kā zariņa govij ja!!! un var redzēt, kā es tev trāpu, pat asinis aiziet pa gaisu!

 

 

 

Es zinu ka es dabūšu BAN. jo cik cilvēki nav dabujuši ban par šitādiem sūdiem. Un tas pats kas agrāk bija aktuāli, ka JAIL nenāca HP nost, admini toreiz arī banoja par to, kamēr paši neizprovēja.

Link to comment
Share on other sites

Es zinu ka es dabūšu BAN. jo cik cilvēki nav dabujuši ban par šitādiem sūdiem. Un tas pats kas agrāk bija aktuāli, ka JAIL nenāca HP nost, admini toreiz arī banoja par to, kamēr paši neizprovēja.

Ja?, ko tu neteiksi? jo cik cilvēki nav dabujuši ban par šitādiem sūdiem. Dod pierādījums, ka tā ir bijis !! ieliksi kaut vienu video, ka dēļ šāda HP HAX nedod ban, nu tad Gratzz boy tev nebūs bana par hp hax!! un jā tieši te forumā atrodi sūdzību kur ir kkas tāds par hp hax un jā, naizmirsti iemest linku pupsik!

 

 Un beidz te tizlas atmaskas meklēt! 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...