• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Zaglis] Man nozaga Profillu!!!


Recommended Posts

Šajā sadaļā [sūdzība par spēlētājiem] ir iespēja apsūdzēt Spēlētājus, kuri ir pārkāpuši Servera Noteikumus!


 


Virsrakstam, rakstot sūdzību, ir jābut obligāti - [sūdzība] Apsūdzētā vārds, Niks, Iemesls.


Piemēram: [sūdzība] Riffa_Mendez


 


Veidot sūdzību tikai pēc šādiem kritērijiem:


Es šo sūdzību rakstu čaur brāļa Profilu,Jo kad Es mēginu reģistrēties parādas Error,Kad Kautkas esot nepareiz,kaut ari es visu izdaru pareiz!!!


1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Nauris_Vitols Bet Biju iegājis ar James_Freman Lai pieprasītu Atpakaļ manu Profilu!!!


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Nezināms,sēdeja caur manu Niku Nauris_Vitols


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Pēdejo reiz ar savu Niku (Nauris_Vitols) Biju iegajis Ap 20:40 Nosēdēju Līdz 21:40 Un Izgāju Ofline,pēc 1h es hāju iekšā Samp.lv Un man Parādas "Fill,Nepareiza Parole"


4. Kā vainas dēļ tas notika :Nezinu,es nevienam nesmu devis savu parooli,Droši vien uzminēja.


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :Ir,Sarkanajā loga var redzēt kad viņš man pieprasa Atlīdzibu par to lai es dabūtu back savu Profilu!!!


(Screenshots vai Video)


http://www.bildites.lv/viewer.php?file=wf6gdxpog60qafivsccn.png


 


dpqdoai6i45dfjlurjsa.png


*Uzņemtos Screenshotus var hostēt dažādos web - bildites.lv, prntscr.com, failiem.lv, imgur.com utt...


 


*Screenshotam ir jābūt pilnam, to nedrīkst nekādīgi apgriezt (Cropot), kā arī, obligāti ir jābūt redzamam Servera laikam, savādāk nevarēs zināt, kad tas bija noticis!


 


*Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, ModerātorsAdministrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Es jau esmu adminiem prasijis palīdzību,to Var apliecināt Edijs_Krāse un Bobs uzvārdu aizmirsu.Viņi saka lai ielieku sūdzibu foruma,to arī izdariju tikai caur brāļa Foruma Profilu!!! Lūdzu palidziet atgūt manu profilu! Ja Jūs tajā screena nevarat salasīt kas tur rakstīts,tur ir rakstīts Dvj Nopērc Man Host Samp pa 4.27 EUR šeit hpx.lv TAD ATDOŠU.

Edited by E. Krasa
DP +2 WP, tam ir doāmata poga '' Edit '' // E. Krasa
Link to comment
Share on other sites

Tu esi normāls čalis žēl ka nozaga :(.Cerams ka admini palīdzēs.

Edited by OWENS.
lieks posts //+1wp
Link to comment
Share on other sites

šeit vari resetot savu paroli caur e-pastu - http://prntscr.com/71h258

Pilnīgi piekrītu . Neredzu jēgu Tev topikus rakstīt + Spamot viņus. Laikam tādējādi krāj topikus ? 

 

Ieej UCP , uzraksti Vārdu_Uzvārdu , un e-pastu . Un arī tad ieej savā e-pastā un uzzināsi savu ''nozagto'' paroli. -_-

Edited by DinduNuffin'
Pats šobrīd krāj//2wp
Link to comment
Share on other sites

Nevajag dāvāt savu profilu ar pw apkārt.

vienīgi ko varu ieteikt ir UCP.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...