• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdziba] Jeffery Lopez & Berry Taison # Drive-By


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :


Santino Casanova


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :


Jeffery Lopez & Berry Taison


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :


Jeffery Lopez atkārtots DB , jau iepriekš nobanoja uz 7dienam bet viņu kāds administrātors unbanoja.. 



sūdzība - kur šī persona tiek sodita par DriveBy pirmo reizi , šoreiz vaitad nav jaliek vairak? Un jāņem nost līderis?


Berry Taison - Līdzdalība DriveBy ..


4. Kā vainas dēļ tas notika :


Šito divu ākstu dē'ļ..


5. Pierādījumi par Pārkāpumu :


Video:



Link to comment
Share on other sites

Es tur neko neizdarīju es nevienu nenošavu , neišāvu vairāk par 3 lodēm un tas , ka es Berrya'm teicu , lai viņš nešuaj un viņs to neņema galvā naff mana vaina ;)

Link to comment
Share on other sites

Es tur neko neizdarīju es nevienu nenošavu , neišāvu vairāk par 3 lodēm un tas , ka es Berrya'm teicu , lai viņš nešuaj un viņs to neņema galvā naff mana vaina ;)

Tu video beigas rakstiji lai nešauj..

Pats pie LSPD izbēri pa mentu lodes , ja vaig patinat mazliet uz prieksu un redzēsat menta asins peļķiti pie 'vina kājām..

Tā vai tā līdzdalība ir un iepriekšējo banu tev noņema administrātors , wne?

 

 

Par atkārtoto liek vairāk + iesaku kovai pārbaudīt kas ir atbanojis šo personu :)

Link to comment
Share on other sites

Tu video beigas rakstiji lai nešauj..

Pats pie LSPD izbēri pa mentu lodes , ja vaig patinat mazliet uz prieksu un redzēsat menta asins peļķiti pie 'vina kājām..

Tā vai tā līdzdalība ir un iepriekšējo banu tev noņema administrātors , wne?

 

 

Par atkārtoto liek vairāk + iesaku kovai pārbaudīt kas ir atbanojis šo personu :)

Tātad man DB jā ? , es tur pat taisot DB nevienu nenovācu + taisiju DB deļ to kad FBI ari taisija DB un pāt neizmanotaja RP prasmēs pat QS , tapec mes ar Jeffery`s ari braucam no muguras ar DB apšaudijam jo viņi paši pirmie taisija DB uz mums , tapec mes atriebāmies neticu kad vāretu to pieņemt pie DB un nevienu nenovacu .  ;)

Link to comment
Share on other sites

Tātad man DB jā ? , es tur pat taisot DB nevienu nenovācu + taisiju DB deļ to kad FBI ari taisija DB un pāt neizmanotaja RP prasmēs pat QS , tapec mes ar Jeffery`s ari braucam no muguras ar DB apšaudijam jo viņi paši pirmie taisija DB uz mums , tapec mes atriebāmies neticu kad vāretu to pieņemt pie DB un nevienu nenovacu .  ;)

Tu taisiji Db , sašāvi man moci un ievainoji policistu video ..

Tagad pat atdzinies kad taisiji DriveBy jo pats RP nezini..

Un ar šo postu tu atdzīsties ar Jeffry Lopez , ka abi taisijāt DriveBy ..

Lieki tad postot tev?!?

 

Domāju ar šo pat pietiks ..

Jeffry Lopez = 14 dienas ban par DB // atkārtoti

Berry Taison = 3dienas ban par  DB // līdzdalība 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...