• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Andrew_Williams DM un izmanto acc savā labā.


Recommended Posts

1. Hazy_Vegas

2. Andrew_Williams

3. https://youtu.be/01TNX5o_xfo un https://youtu.be/U2s4Xb_Y74A

4. Iebraucu karjerā, kāds pa mani sāk šaut. Redzu ka uz tālbraucēju piestātnes ir šāvējs. Mašīna uzsprāgst, bet es paspēju izlekt ārā. Pēc tam uzkāpju uz rūdas čupas, bet nevienu neredzu. Paiet kāds brīdis un taisni no turienes nonāk Andrew_Williams, ar tieši tādu pašu skinu. Varēja vienkārši pateikt, lai neņemu rūdu, bet nesaprotu kāpēc jāšauj. 

 

Nav pierādījumu, bet vēl pats ielika Dan_Vegas cietumā par DM, kaut vai viņš trāpija pa mašīnu un Andrew jau bija izkāpis.

Link to comment
Share on other sites

Tad tev laikam acis nav, jo video sākumā var redzēt kā šauj pa busu. Paskaties velvienu video ko tiko ieliku.

Link to comment
Share on other sites

Tad tev laikam acis nav, jo video sākumā var redzēt kā šauj pa busu.

parādi kur ir redzams nick un ka es šauju pa tavu busu!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tad kad iznāc no spec., tevi teleportē atpakaļ uz to pašu vietu kur sāki spec. + ja tā nav tad skaitās ka tu tp un izmanto acc savā labā.

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/crck97   

1. Kaut būtu dēmojis man bija ic iemesls , ši karjera pieder man un tu vienkārši iebrauc un ņem wep

2. Man bija rp

3. Specjāli dežureju tur vairāk ka 2h , lai tik sadabutu rudu !

4. Tas nav nekāds acc savā labā , jo parāleli veicu savus pienākumus ACC darbā , spec utt.

http://prntscr.com/crcl7w

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja negrib lai ņem rūdu, ir jāsaka nevis jāšauj gudriniek.....

4 reizes teicu! Un man bija iemesls atklāt uguni , RP situacija!

 

pietiks chatot!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/crck97   

1. Kaut būtu dēmojis man bija ic iemesls , ši karjera pieder man un tu vienkārši iebrauc un ņem wep

2. Man bija rp

3. Specjāli dežureju tur vairāk ka 2h , lai tik sadabutu rudu !

4. Tas nav nekāds acc savā labā , jo parāleli veicu savus pienākumus ACC darbā , spec utt.

http://prntscr.com/crcl7

1. Tu saki, ka tu nedmoji, lai pierāda ka tu dmoji. Pierādīja.

2. Pierādot ka tas biji tu kas dmo, tu pēkšņi izdomā random iemeslus, ka tev bija iemesls to darīt.

3. Kaut kā bišk neeiet kopā, Tu ar rp izvelc dīglu, bet šauj ar m4.

4. Pats sevi nodevi, paskaties uz laiku cikos tu to visu rpoji, un kad tas viss bija filmēts.

5. čatā vēl parādas ka tu esi viņu pirmīt nošāvis, značit čalis zināja, ka kaut kas tāds atkārtosies, un sāka filmēt jau iepriekš.

Tāpat ienāks kova, pateiks ka esi nevainīgs, ka par maz pierādījumu un aiztaisīs ciet.. jo tu viņam esi ielīdis tik dziļi analy.

Edited by AndzWillj...
+1wp // POSTO KUR NVAJAG// ANDRW
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak man bija RP SITUACIJA ! TU RANDOMĀ brauc pēc rudas kaut ari man ši teritorija pieder un zodz rudu , ko man darit ? skatities kamēr tu nozagsi rudu !

 

Pietiks CHATOT UN KRĀT POSTUS GAIDAM AUGSTĀKSTAVOŠO LEMUMU!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tak esi viens liels autists... kāda jēga gaidīt augstākstāvošos? Tu tak kovam esi ielīdis tik dziļi analy, ka vairs netiec ārā no turienes. Veiksmi, tev šajā sūdu bedrē. Sapūsti te kopā, ar pārējiem invalīdiem.

Edited by AndzWillj...
+2wp par biedru aizvainošanu // Andrew
Link to comment
Share on other sites

Tas ir vina biznes pec butibas vins driksts saut, ja jus ic esat ienaidnieki utt. Video nav redzams, ka tiesi Andrew sauj, domaju ka sudziba aplama saktisies kas un ka bus.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir vina biznes pec butibas vins driksts saut, ja jus ic esat ienaidnieki utt. Video nav redzams, ka tiesi Andrew sauj, domaju ka sudziba aplama saktisies kas un ka bus.

Tieši tā Riffas mums ir enemy !

Link to comment
Share on other sites

RL Kaut kāda ielu banda nebrauktu uz mafijas teritoriju lai zaktu rūdu, ja brauktu, tad arī uz vietas tiktu nošauti, nevis vēl tur skrietu un meklētu, kas īsti šāva....


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tad pēc tavas loģikas ir jāizlabo serveris..... Mums bija 70 wep noliktavā un gribējām taisīt, bet nē rl jau bandas nebrauc pēc rūdas. Kur tad tu domā mums wep dabūt?

Link to comment
Share on other sites

karoči tā, cilvēki. Palūgšu newārnot mani, man arī ir kas sakāms par izveidojušos situāciju...

 

Pirmkārt, video nebija redzams, ka tas būtu Andrew, kas tur šāva no attāluma un uz teorijām neviens nebalstās, ka ''viņam bija arī tāds skins, tātad tas noteikti bija viņš''. 

Pateikšu iemeslu, kādēļ tas nebija viņš, ja kādu joprojām māc šaubas. Skaidri un gaiši atminos, kad tajā laikā tiku specots tikai tāpēc, ka palūdzu, lai viņš kā adminstrators novērtē vienu nonRP situāciju, kuru bija izveidojis 2lvl spēlētājs serverī..

 

Otrkārt, jaunēkli, tu galīgi esi, piedodiet par izteicienu, ah**el, jo ierašo mafijas zonā tākā ''su1c1de boyz$'' +tavā video ir skaidri redzams PG un CS(Braukšana ar busu, kurš ir ar tukšām riepām un netipski)  Paskatoties vēl tavā videomateriālā, var redzēt, kā tu taisi BH, tā nepieklājās darīt RolePlay serveros, jaunais. +Vēl, protams, tas viss ir liels nonRP no tavas puses.

 

Par šo sūdzību varu secināt, ka Tu esi pārāk naglijs un vēlies nepamatoti apvainot mūsu servera adminstratoru. Iemesls visam ir ļoti vienkāršs - visticamāk, tev viņš nepatīk, tāpēc tu vēlies viņu apcelt kā vien vari. 

 

Runājot par to, vai viņš tur dežūrēja vai nē.. Viņa mafija dežūrēja! To es arī varu apstiprināt, jo biju devies pēc rūdas un izveidojās RP situācija ar Russian Mafia biedriem, kā rezultātā biju spiests pamest rūdas kaudzes teritoriju. 

Jāteic arī, ka pats video ir diezgan nepārskatāms un slikti saprotams, tāpēc nākamreiz pacenties izveidot labāku videomateriālu, ja veidosi sūdzību! Noteikti pieskati, lai tā nebūtu aplama, kā šī!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Kaut kā nesaprotu, kāpēc tad mani bija jāinvito RM ar nonrp inv. (žēl ka nav video)

2. Man ir 3 video, kur es viņam prasu kāpēc viņš šāva, viņš klusē.

3. Pats kad bija DM, tad Michael_Shady sauca par keju.

4. Ja 2 Riffa čaļi (es un viens cits) iegājām burger shot, tad protams, ka tikai mani ielika cietumā par CS, iemesls: ierocis ēdnīcā.

5. Saprotu, ka citiem traucēju, bet dēļ tā nav bezsakarā jāšauj.....

6. Ceru ka nākamreiz neizveidosies konflikts, kur pēctam šo "adminu" aizsargā citi, ar daudziem postiem utt.

7. Es vēlos lai serveris būtu RP nevis random DM utt.

8. Tomēr kā viņš tur parādījās pēctam? Vai tas ir TP vai sākumā DM tad spec. un tad parādījās?

Jebkurā gadījumā iznāk ka viņš vai nu DM (kā citi saka ka nav), vai arī iznāk ka izmantoja acc savām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

Katrs nākamais ieraksts tiks sodīts ar +2 Brīdinājuma punktiem, pietiks krāt postus, gaidiet lai izskata sūdzību augstākstāvošs


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

pist par to wp.

 

Cik dziļi viņš jums ir ielīdis anālī, ka jūs viņu tā aizstāvat ?

Sāksim ar to, ka tu randomā šauj pa busu, varbūt tie bija tavi biedri, kas tajā brauca? Nuja.. jūs jau šeit tikai wh un mg lietojat.

Tas skins nav kuram katram pieejams, Jo veikalā viņš nav nopērkams.

Pēc būtības izgāja off, right? Bet pēc tam uzradās vēlreiz? Šajā gadījumā tīri redzams, ka admins iegāja specā. Bet nu jums, jau to nesaprast, līdz tam vēl neesat aizdomājušies.

Nu cik jūs gudri, esat... Visas mafijas/bandas vislaik brauc un ņem rūdu, pēc kā dodas taisīt wep. Redz tieši viņi, viņam traucēja.

 

Rossola teiktais : "Runājot par to, vai viņš tur dežūrēja vai nē.. Viņa mafija dežūrēja! To es arī varu apstiprināt, jo biju devies pēc rūdas un izveidojās RP situācija ar Russian Mafia biedriem, kā rezultātā biju spiests pamest rūdas kaudzes teritoriju." Interesanti Rossol, kāpēc tad Andrews ar saviem biedriem neuztaisīja rp situāciju ar viņiem? 

Visi šis ir liela diršana.. Skaidri redzams ka Andrews ir vainīgs. Bet nu, viņš jau jums ielīdis tik dziļi anālī, ka vairs ārā netiek.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...