• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Mack_De_Costa


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Markuss_Brambergs


2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :Mack_De_Costa


3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Nu tātad es stāvēju bendzīntankā, un viņš iebrauca salabot savu mašīnu, labi es braucu prom un viņš ietriecāš mani, tad viņš iskapa no māšīnas un piekāva mani līdz nāvei, un vel pateica rupju frāzi!


4. Kā vainas dēļ tas notika :Viņa


5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/epyzrdva


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es kā Arena palīgs vēlos pebilst,ka sūdzība ir aplama nav redzams tieši kas to uztaisiju tīri varēja arī kāds Cp uztaisīt tapēc+ tā nav rupja frāze katrs gandrīzs saka tādus vārdus  es saku Sūdzība aplama TC.

(Nelieciet WP vēlos tikai palīdzēt + mans biedrs)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šeit nevienam neinteresē tavs viedoklis jeb amats, tev netika dots vārds un visiem noteikumi vienadi, gan jau bus tev WP, un tavas domas netiks ņemtas vērā jo tu nebiji klāt un neko neredzēji!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šeit nevienam neinteresē tavs viedoklis jeb amats, tev netika dots vārds un visiem noteikumi vienadi, gan jau bus tev WP, un tavas domas netiks ņemtas vērā jo tu nebiji klāt un neko neredzēji!

 

 

Ko tu raudi?Neraudi.Sūdzība aplama vec;it kur tu redzi DM?Pilnība izslēgts tepat varēja tevi CP.

SŪDZĪBA APLAMA,TC.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tev jau 2 WP, Iesaku partraukt sūdzēties,uzlabot gramatiku, un lasīties prom no šī posta! Atradies,...

Link to comment
Share on other sites

Es kā Arena palīgs vēlos pebilst,ka sūdzība ir aplama nav redzams tieši kas to uztaisiju tīri varēja arī kāds Cp uztaisīt tapēc+ tā nav rupja frāze katrs gandrīzs saka tādus vārdus  es saku Sūdzība aplama TC.

(Nelieciet WP vēlos tikai palīdzēt + mans biedrs)

Puik , kapēc  cepī huiņ? Ja tas ir tavs biedrs , lai arī kādā org tu nebūtu ja jau viņš nebija vainīgs tad kāpēc tu tā uztraucies un lien postā ?  Un kāds arena palīgam sakars ar sūdzību izskatīšanas palīdzību? Kāds TC tu nēsi ne moderātors ne administrators. Gaidi ko Kungi teiks. 

 

Zinu būs wp bet ceru ka nē.. ( Vnk bullshits ko tas puik raksta. )

 

E: Tā vai tā scrēnā redzams ka vinsh occ taisa , iedarbina un izdarbina dzinēju.

Edited by * Williams *
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...