• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Gedwil_Quattros nonrperis un skaitās administrātors


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Joe_Kumar

2. Admina niks serverī: Gedwil_Quattros

3. Apraksts par situāciju. Ar Hunter vairākas reizes lidoja pa mūsu bāzi, un bombardēja. Taisa DM. Normāls administrātors? Tāds RP serveris pateicoties šādiem administrātoriem, kuri paši ir pilnīgi nonrperi.

4. Pierādījumi (Screenshots/Video):

4m7oygaopss4pd1isop5.pngxnbnp6void9vn9f7urn.pngvg8ok0d0kswelszeem.png3ovv63gvylthn6t4v8p.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos šeit iepostot jo arī es esmu no SM , Tātad man arī tas pats bija , viņš ņem hunter un spridzina mūs , un vel occ insult ,ielikšu edit .

Link to comment
Share on other sites

Žēl,ka izmeta no zonas,sūda zagļi,pierādi,ka te nebija rp komandas,pats ar sevi visu saskaņoju,tas nebija dm.

WH pizģītāji sranie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Žēl,ka izmeta no zonas,sūda zagļi,pierādi,ka te nebija rp komandas,pats ar sevi visu saskaņoju,tas nebija dm.

WH pizģītāji sranie.

Tikko izdomāji šitās pasakas ,occ insult ari bija ar rp komandam :DDDD

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Vairāki admini, tajā skiatā Tevi Gedwil, teicāt, ka pirms šaujat uztaisat ss ar RP. Aiziet parādi mums savu RP. :)

Paļubom Gedwilam labi ja 12 gadi, ja jau šitā vēl dirš, nu ja, tad jau saprotu kāpēc posta šo serveri. Mazajam kaut kas nepatīk un aiziet, rāda savas "RP" prasmes.

Domāju, ka administrātoriem tieši jārāda piemērs kas ir RP, bet nē, nonRPeris.

Tu jau kuro reizi tā dari, nav tikai ss.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Hmm... Vairāki admini, tajā skiatā Tevi Gedwil, teicāt, ka pirms šaujat uztaisat ss ar RP. Aiziet parādi mums savu RP. :)

Paļubom Gedwilam labi ja 12 gadi, ja jau šitā vēl dirš, nu ja, tad jau saprotu kāpēc posta šo serveri. Mazajam kaut kas nepatīk un aiziet, rāda savas "RP" prasmes.

Domāju, ka administrātoriem tieši jārāda piemērs kas ir RP, bet nē, nonRPeris.

Tu jau kuro reizi tā dari, nav tikai ss.

 

Piedodiet par postu.

http://www.samp.lv/index.php?/topic/16746-gedvils-atradas-sampiesiem/

Tu te nedirs ja ka vinam 12 gadi.Ja labi nezini tad aizver savu pāksti.

Pats drosvien sīks pedi*s kur sezh aiz monitora un tik kasa kulli.

Link to comment
Share on other sites

Tatad mans jautajums gadvilam?No kadas org vilka rudu RM?Ka jus varejat paris dienas 200k rudu dabut?Ja zagat no rm malacis Gedvil ka savi *** sitos zaglus.

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par postu.

http://www.samp.lv/i...das-sampiesiem/

Tu te nedirs ja ka vinam 12 gadi.Ja labi nezini tad aizver savu pāksti.

Pats drosvien sīks pedi*s kur sezh aiz monitora un tik kasa kulli.

Da ktw 17 gadi, bet uzvedās, kā zīdainis!

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet par postu.

http://www.samp.lv/i...das-sampiesiem/

Tu te nedirs ja ka vinam 12 gadi.Ja labi nezini tad aizver savu pāksti.

Pats drosvien sīks pedi*s kur sezh aiz monitora un tik kasa kulli.

 

Labi, viņam nav, bet uzvedās kā sikais.

Pēc tavu gramatiku spriežot, un tavu rakstīto, var saprast, ka aprakstīji pats sevi. :D

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nevienam līdis dirsā un netaisos to darīt,ir frakcijas,kas man ir noriebušās,kā piemēram sm,tāpēc Jūs arī tiksiet šauti arī turpmāk,sākat uzvesties,kā cilvēki,beidzat zagt warehouse,tad arī mana attieksme pret jums mainīsies.

 

Tatad mans jautajums gadvilam?No kadas org vilka rudu RM?Ka jus varejat paris dienas 200k rudu dabut?Ja zagat no rm malacis Gedvil ka savi *** sitos zaglus.

Personigi es neesmu zadzis un nedomāju to darīt,man tas riebjas,RM bija daudz dažādu cilvēku,es atbildu tikai par sevi,tagad Albāņos centīšos iemācīt kārtību biedriem.Un jā,es nebrīnos,ka viņi zaga arī no RM.
Link to comment
Share on other sites

Neesmu nevienam līdis dirsā un netaisos to darīt,ir frakcijas,kas man ir noriebušās,kā piemēram sm,tāpēc Jūs arī tiksiet šauti arī turpmāk,sākat uzvesties,kā cilvēki,beidzat zagt warehouse,tad arī mana attieksme pret jums mainīsies.

Tu tak teici ka tur bija rp ,davaj iedod ss,ja jau tu tāpat darīsi tad jau viss serveris cietis .

Link to comment
Share on other sites

Tu tak teici ka tur bija rp ,davaj iedod ss,ja jau tu tāpat darīsi tad jau viss serveris cietis .

Cietīs tikai SM,kamēr nemainīsies.

Un ''davaj'' Tu saki maukai gultā.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Cietīs tikai SM,kamēr nemainīsies.

Un ''davaj'' Tu saki maukai gultā.

Pēc Roberta rakstīta izstās ka viņš ari ir cietis ,viņs nav pie mums SM

Link to comment
Share on other sites

Redzi tu nemaz nevari parādīt screen , jo tu nonRPoji šito, ja būtu ar RP, tad jau sen būtu ielicis.

Da Tu galīgi slims? No kura laika jāskrīno katra RP darbība? Tad tikko es ar KeyBinderu izvelku weapon, Tu uzskati ka tas ir jāscreeno? Sviests, nekas vairāk.
Link to comment
Share on other sites

Da Tu galīgi slims? No kura laika jāskrīno katra RP darbība? Tad tikko es ar KeyBinderu izvelku weapon, Tu uzskati ka tas ir jāscreeno? Sviests, nekas vairāk.

Pirms kāda nogalināšanas ,vienmēr vaig ss paņemt .

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda nogalināšanas ,vienmēr vaig ss paņemt .

Skaidrs, okē, te ir piemērs norisinās mafbizz, tur cilvēku ir daudz, man jātaisas ss kad katru novācu? :AS:AD:A:S:AD:A:S:AD::D:SD::DS::SA:D:A:D:A:AF:A::AS:A:DA:

 

Vnk jebāl. :DDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs, okē, te ir piemērs norisinās mafbizz, tur cilvēku ir daudz, man jātaisas ss kad katru novācu? :AS:AD:A:S:AD:A:S:AD: :D:SD::DS::SA:D:A:D:A:AF:A::AS:A:DA:

 

Vnk jebāl. :DDDDDDDDDDDDDDDD

 

Atvainojos par vārdu, bet Tu esi ***.

Par katru kill karā nē, tikai pirms tam parādīt ka paņem ieroci, un to sagatavo šaušanai.

Un paši admini teica, lai paņem ss pirms kādu kill ar RP.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu nevienam līdis dirsā un netaisos to darīt,ir frakcijas,kas man ir noriebušās,kā piemēram sm,tāpēc Jūs arī tiksiet šauti arī turpmāk,sākat uzvesties,kā cilvēki,beidzat zagt warehouse,tad arī mana attieksme pret jums mainīsies.

 

Personigi es neesmu zadzis un nedomāju to darīt,man tas riebjas,RM bija daudz dažādu cilvēku,es atbildu tikai par sevi,tagad Albāņos centīšos iemācīt kārtību biedriem.Un jā,es nebrīnos,ka viņi zaga arī no RM.

 

Ahh, mēs neuzvedamies kā cilvēki? Mēs uzvedamies pilnīgi normāli. Atšķirībā no Tevis.

Vai tad administrātoriem nav jārāda piemērs kā RPot?

Neesi zadzis? Kāda iespēja? Atbildi par sevi? Tad atbildi par šo nonRP.

 

Cietīs tikai SM,kamēr nemainīsies.

Un ''davaj'' Tu saki maukai gultā.

 

Un tas skaitīsies RP?

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par vārdu, bet Tu esi ***.

Par katru kill karā nē, tikai pirms tam parādīt ka paņem ieroci, un to sagatavo šaušanai.

Un paši admini teica, lai paņem ss pirms kādu kill ar RP.

Izaudz no pamperiem vienreiz, un pirms dirs ka cits ir *** paskaties uz sevi spogulī.

Tu tagad gribēji pateikt ka viņš ir adminis un Dm'oja sava prieka pēc? Sists laikam esi, admini tā nemēdz darīt bez iepriekšēja iemesla.. Tev laikam vēl piena zobi ir, ka neko nejēdz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...