• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Papisu biznesu


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Jack_Hill

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: James_Cameron un Jackie_Mortinez

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Nozaga bizz sarunājot. Nesamaksāja man naudu. Video

4. Kā vainas dēļ tas notika? To L**U

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: vidoe http://youtu.be/O1zQdmIiL3s

Link to comment
Share on other sites

Pff,kuru te mēģini apist? Tu gribēji,lai es tev dodu naudu un bizz paturēt? Šitādus apisējus vākt vislaik bez apstājas.

+ Nesen bugoji uz rokas pāri m

+Karoč Jackie man nav nekāds drafgz. Ciest nevaru vakar sadirsāmies.ViņŠ ir admins vienā serverī vakar viņŠ visu laiku nonstop mani slay un ./skick

Skype vari ieiet pastities iedoŠu link uz to topiku par to sūdzību

Link to comment
Share on other sites

Tā.:D

1. kā tev var būt uz rokas 14m?:D

2. neko nopirku bizz un? kas tir tāds? tu drīzāk James sapisi laiku,ar to ka nemāki bizz nopārdot.:D Es paņēmu kamēr tu tur čakarējies. Its too easy.!

Link to comment
Share on other sites

Tā. :D

1. kā tev var būt uz rokas 14m? :D

2. neko nopirku bizz un? kas tir tāds? tu drīzāk James sapisi laiku,ar to ka nemāki bizz nopārdot. :D Es paņēmu kamēr tu tur čakarējies. Its too easy.!

LOL jus sarunājāt tu tur uz jumta stāvēji uz skatijies !! Es tak rredzēju un maha blakus bizz stāvēja!! Besī tie appisēji.

Man James teica lai pārdodu bizz valstij ka viņš nopirks es pārdevu un viņš izlocijās ķip neko nezin un jūs nesadabojāties. Es tā pat to visu sapratu. Labi man vienalga gribu naudu atpakaļ un lai soda James.!!

Link to comment
Share on other sites

LOL jus sarunājāt tu tur uz jumta stāvēji uz skatijies !! Es tak rredzēju un maha blakus bizz stāvēja!! Besī tie appisēji.

Man James teica lai pārdodu bizz valstij ka viņš nopirks es pārdevu un viņš izlocijās ķip neko nezin un jūs nesadabojāties. Es tā pat to visu sapratu. Labi man vienalga gribu naudu atpakaļ un lai soda James.!!

Teicu,lai tu pirmais pārdo jo zināju,ka apisisi. Vienreiz jau tu mani apisi kad devu LV biznesu.Tagad atkal gribēji. :@
Link to comment
Share on other sites

Nu un ka man 14 mil. man 9lvl es to mīrīgi godīgi sapenījis. Visa mana nauda uz rokas jo man tā viegāk.

Link to comment
Share on other sites

LOL jus sarunājāt tu tur uz jumta stāvēji uz skatijies !! Es tak rredzēju un maha blakus bizz stāvēja!! Besī tie appisēji.

Man James teica lai pārdodu bizz valstij ka viņš nopirks es pārdevu un viņš izlocijās ķip neko nezin un jūs nesadabojāties. Es tā pat to visu sapratu. Labi man vienalga gribu naudu atpakaļ un lai soda James.!!

Vienīgo ko te sodīs būsi TU . par PG ,uz rokas 14m. Naudu vari necerēt. Jā kad jus tir abi runājot piebraucu un paķēru,un? boc

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teicu,lai tu pirmais pārdo jo zināju,ka apisisi. Vienreiz jau tu mani apisi kad devu LV biznesu.Tagad atkal gribēji. :@

Nu tu teici pārdo to biz valstij ša ierubīšu spameri es ok. Tu ieej afk var video redzēt es pārdevu bizz un jā. Esmu appists!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tu teici pārdo to biz valstij ša ierubīšu spameri es ok. Tu ieej afk var video redzēt es pārdevu bizz un jā. Esmu appists!!

Beidz dirst, 9lvl nevar tik daudz nopelnīt. Prosta pasaki, man patīk bugot. VISS.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgo ko te sodīs būsi TU . par PG ,uz rokas 14m. Naudu vari necerēt. Jā kad jus tir abi runājot piebraucu un paķēru,un? boc

Domā esmu akls tu tur pat staigāji pa jumtu!! Un maha aar tur pat stāvēja jūs ar James 100% runājāt skype un viss bija izplānots 100% Paļubom bans nebūs jo admini jums draugi. Neiesaku no Ja,es vai Jackie kautko pirkt appisīs jūs!!

Link to comment
Share on other sites

Tak lol teicu perku tavu bizz vot iegrabies.Faill.Ta ir ka nauda spiez darit mulkibas.

 

Nekas tur negodigs parxevi nepaspeji nopirkt viss.Cits panema nopirka.

Link to comment
Share on other sites

Šite var redzēt kā vis notikās patiesība. http://www.samp.lv/index.php?/topic/21226-sudzibajack-hill/

To ka Jackie nopirka biznesu vainoji mani kautgan ja tu viņu redzēji tad kapēc TU viņu pārdevi? Ar galvu padomā!!!

Link to comment
Share on other sites

Stul*s esi? Es visu darīju kā tu man pa skype un IG teici un beigās san;ak es vainīgs????? Mani appiš un esmu tikai zaudētājs...

James un Jackie biju par jums labākās domās. Nekad nebraucat uz to veikalu!! James es atriebšos tu su** dēls job*nais

Link to comment
Share on other sites

Stul*s esi? Es visu darīju kā tu man pa skype un IG teici un beigās san;ak es vainīgs????? Mani appiš un esmu tikai zaudētājs...

James un Jackie biju par jums labākās domās. Nekad nebraucat uz to veikalu!! James es atriebšos tu su** dēls job*nais

Vai man dieviņ! Sāc vēl raudāt. tev derētu suspend uz pāris dienām par citu aizskaršanu!

Link to comment
Share on other sites

Stul*s esi? Es visu darīju kā tu man pa skype un IG teici un beigās san;ak es vainīgs????? Mani appiš un esmu tikai zaudētājs...

James un Jackie biju par jums labākās domās. Nekad nebraucat uz to veikalu!! James es atriebšos tu su** dēls job*nais

Suspend bugerim vajdzētu. Pasties sākumā kam tas bizz pieder un ja netici,ka es ar Jackie esam enemy ja tā var teikt iedošu tev skype linku uz vienu topiku cita komuna kur dēl manim vinam acc off.
Link to comment
Share on other sites

Suspend bugerim vajdzētu. Pasties sākumā kam tas bizz pieder un ja netici,ka es ar Jackie esam enemy ja tā var teikt iedošu tev skype linku uz vienu topiku cita komuna kur dēl manim vinam acc off.

Mam poh** joban*** bom** abi *hi ZB Dau** joba***

Link to comment
Share on other sites

Video jau var viss redzet neesmu akls un ja jus nesaprat znachit tu esi akls .

Vinji sarunajas 100proc un karoch ta dodiet vinjam biz atpakal vai naudu samaksajiet ..)P.S rakstiju caur telefona ;d

Edited by Jeffrey_Spartacus
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti atvainojos par postu, bet Jackie Mortez ir mans opis (IG) un James Cameron ir ļoti tuvs draugs ģimenei (IG)!

Tātad drīzāk tevi Jāsoda par PG, jo tev uz rokas ir 14m !Un otrs par MIX, jo tev saka IC tu atbildi OOC!!!

Vēlreiz atvainojos par postu!Pateicu iesmeslu augstāk! ;) Ceru nedabūšu warn! ;) šī būa vienīgā reizi ,ka lieki postoju!! ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka atpakal.neko nedabusu, ber šis toopicks ir kā brīdinājums tiem kas grib vai gribēs kautko nopirkt no šiem spēlētājiem. Iesaku no viņiem uzmanīties un neko nepirkt. Vai kāds admins nevarētu daļu atdot ,jo tie ir lieli zaudējumi un adminiem nauda ir daudz. Man ar to nopelnīto naudu bija plāni ko vaidzēja izdarīt. Vēlreiz iesaku uzmanīties no šiem pleiyeriem un skararies lai jūs neapkrāpj......

 

Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka atpakal.neko nedabusu, ber šis toopicks ir kā brīdinājums tiem kas grib vai gribēs kautko nopirkt no šiem spēlētājiem. Iesaku no viņiem uzmanīties un neko nepirkt. Vai kāds admins nevarētu daļu atdot ,jo tie ir lieli zaudējumi un adminiem nauda ir daudz. Man ar to nopelnīto naudu bija plāni ko vaidzēja izdarīt. Vēlreiz iesaku uzmanīties no šiem pleiyeriem un skararies lai jūs neapkrāpj......

Hmm uzmanies pats,apkrāt gribēji mani.Beigās sanāca,ka Jackie dabuja biznesu par pāris k$.

Par tēmu: ātri sabugosi back 100%

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...