• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Hariss_Vilders


Recommended Posts

Šoreiz nerakstīšu pēc tāda parauga, un šeit ne teikumu nedrīks teik Hariss_Vilders

Sāksim ar to ka šodien karā SYY vs LM es Auzijs_Kapteinis iespamoju naftu, gaidiju savus biedrus uz turieni bet pirmais ieradās lm helītis ar 2 lm biedriem es viņus nogalināju pēc tam atlidojo vēlviens helītis un es nošāvu vienu no viņiem tad nošāva mani, mani vilders pēc nošaušanas iemeta jail par qs, uz 1800 sekundēm tas jau nekas ka es ieroci nepärmainiju. Laikam biju viņam pārāk liels konkurents. Tālāk lm biedri kara laikā gaidija mūs pie hood un šāva. Mēs protams šāvām pretī tad vilders iemeta mūsu biedrus jail ar uzrakstu karš notiek tikai zonā,un protams viņš jailā iemeta tikai SYY biedrus. Tad mums ausa cerìba man ziņoja ka viens mūsējais ir nošāvis četrus cilvēkus no lm mafijas,bet tad pēkšņi parādās uzraksts ka viņš banots dēļ hak, jo lm nedrīkst šaut! Tālāk viņš savus lm biedrus teleportēja uz mafbiza zonu. Vispar acc būtu jāņem viņam nost jo nelegälajās org atrasties ar acc nevajadzētu tur atrasties jo viņi palīdz savai mafijai! Vilders šodien karā izdarijās ļoti nesmuki! Tā adminan nenāktos darīt! Vilders nedomā te ne vārdu mīt lai forums izsaka savu viedokli šeit un neliekat viniem warn jo tas ir jāizbeidz, apdiršat jūs te audio bet vilders nelauj normāli karot un palīdz savai mafijai, audio vismaz netraucē citiem spēlētājiem kā vilders! Pēc ŝodienas man pacietĭbas mērs ir pilns. Latvia Mafijai pieder visi bizi bet tie visi ir nelietīgi iegūti. Lai jau priecājas Vilders par saviem panäkumiem. Apsveici tevi hariss! Padomā par to ko dari!

Harisam acc jāņem nost vai arī jāiet prom no Latvia mafijas! Jo tas vairs nav normāli! Citi admini darat kautko šajā jautājumā! Jo mafbiziem nav jēgas dēl vildersa. Es nezinu kas vēl notika pirmajā karā!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

loool, mani fascinē šis teksts. - 

 

Tālāk viņš savus lm biedrus teleportēja uz mafbiza zonu. 

 

KĀ VIŅŠ VAR TELEPORTĒT KĀDU, JA VIŅAM NAV 4LVL ACC? :D:D:D:D:D:D:D:DD:D

 

Sasmīdināji. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja jau Tu atļauj visiem rakstīt, tad nu tā ...

 

1. Ja Tu neko nezini, tad nedirs, Vilders nevar nevienu teleportēt.

2. Jūs, SYY esat vienkārši nožēlojami, jo, laikā, kad nav mafbizz jūs 4vs1 nevarat nošaut un krītat, bet, kā par brīnumu Mafbizzā visi pro.

3. Varbūt ir tādi LM biedri kuri čīto, un viņi bieži vien tik sodīti, ja tiek pamanīti. Turpretī jūs grūti nepamanīt, jo kā tik piebrauc 20m no tā žoga, tava mašīna jau deg un tu gandrīz vai miris.

4. Cik šajā serverī spēlēju, Vilders savu acc nav izmantojis savā labā - vismaz es to neesmu manījis.

 

Tākā man ir Tev liels ieteikums - aizpis savu mutīti, sagādā pierādījumus un tad tikai plāties, cik jūsu čuhņa ir kruta.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Šas būs video, par QS. :)

Pasaki kuš kara laikā maina ieročus ar me/do komandām

Link to comment
Share on other sites

Kad Lexija vadīja LM, tad arī teica, ka acc mafijas labā. Tagad vada Plikais un Hariss ir palīgs, bet atkal nav labi, atkal acc savā labā. Tak beidz melot, viss tavs teksts ir vieni meli, pats sevi nodevi ar teikumu par teleportēšanu! Tas, ka jūs nejēdzat šaut un uzvarēt, nenozīmē, ka citi arī to nemāk! ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu visu karu filmēji?

 

Nē. Nekad to nedaru. Filmēju/screenoju pārkāpumus. Kā jau teicu, likās, ka mauc ar Rapidu kāds. Uzspecoju Tevi, un sāku filmēt. Pats tēlo nevainīgu, bet video skaidri redzams pārkāpums. Kauns nav?

Link to comment
Share on other sites

Kad Lexija vadīja LM, tad arī teica, ka acc mafijas labā. Tagad vada Plikais un Hariss ir palīgs, bet atkal nav labi, atkal acc savā labā. Tak beidz melot, viss tavs teksts ir vieni meli, pats sevi nodevi ar teikumu par teleportēšanu! Tas, ka jūs nejēdzat šaut un uzvarēt, nenozīmē, ka citi arī to nemāk! ;)

Es teicu to ko man teica, es peec 2min kara biju jailaa, par to teleportesanu teica biedrs pa f catu

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu vienu, nahujam administratoriem jāatrodas nelegālajās mafijās, kāpēc nav pieņemts likums, ka tikai adiministratori drīkst uzturēties legālajās? Legālajās organizācijās notiek lielākas problēmas nekā nelegālajās!

Link to comment
Share on other sites

Nē. Nekad to nedaru. Filmēju/screenoju pārkāpumus. Kā jau teicu, likās, ka mauc ar Rapidu kāds. Uzspecoju Tevi, un sāku filmēt. Pats tēlo nevainīgu, bet video skaidri redzams pārkāpums. Kauns nav?

Bet par to kur liki jailaa par karu ārpus zonas? Tavējie pirmie šāva.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu vienu, nahujam administratoriem jāatrodas nelegālajās mafijās, kāpēc nav pieņemts likums, ka tikai adiministratori drīkst uzturēties legālajās? Legālajās organizācijās notiek lielākas problēmas nekā nelegālajās!

 

Kāpēc gan nedrīkst? :D Es gribu būt, un esmu. Vairāk patīk nelegālā, tāpēc arī tur atrodos. Neredzu, ka kaut ko pārkāptu.

Link to comment
Share on other sites

loool, mani fascinē šis teksts. - 

 

 

 

KĀ VIŅŠ VAR TELEPORTĒT KĀDU, JA VIŅAM NAV 4LVL ACC? :D:D:D:D:D:D:D:DD:D

 

Sasmīdināji. :D[/quote

 

Man to teica pa f catu pats to neredzeeju

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan nedrīkst? :D Es gribu būt, un esmu. Vairāk patīk nelegālā, tāpēc arī tur atrodos. Neredzu, ka kaut ko pārkāptu.

Nem nost sev acc un sēdi nelegālajā ja tā patīk

Edited by David_Travore
Double Post // +1 wp
Link to comment
Share on other sites

Nem nost sev acc un sēdi nelegālajā ja tā patīk

 

Kādā sakarā būtu jāņem kaut kas nost, ja esmu mafijā? :D 100 punkti, ja aizietu uz SYY, jūs šādi neraudātu.

Link to comment
Share on other sites

Kādā sakarā būtu jāņem kaut kas nost, ja esmu mafijā? :D 100 punkti, ja aizietu uz SYY, jūs šādi neraudātu.

Tāpat būtu pret!

Atbildi par tiem jailiem kur bija kars ārpus zonas!

Link to comment
Share on other sites

Vai tad nav,ja mafbiza izmanto qs ,tad iesedina tikai tik ilgi cik mafbiz bija,vai tad tā nav?

Link to comment
Share on other sites

Bet tur pie hood kur mees bijām un tavējie arī tur arī liki jail bet tikai mūsējos

Link to comment
Share on other sites

Nezinu neko par kaut kādiem hood. Viens pats nevaru izsekot visam līdzi.

Ok, bet par to hakeri no syy, teici ka būs video, bet neieliki gribētu redzēt video.

Link to comment
Share on other sites

Ok, bet par to hakeri no syy, teici ka būs video, bet neieliki gribētu redzēt video.

 

- Tākā šeit ir atļauts visiem, tad izteikšos.

 

Tavs draudziņš izlika screen, kurā bija redzams viņa bans un s0b, jeb tas sūdiņš lejā (menu)

Hariss pateica, labi, šā vai tā ielikšu to video, bet tavs draudziņš vienkārši paņēma un izdzēsa to apelāciju.

Tātad, nav apelācijas, nav video.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...